Gospodarka » Maszyny

Namioty, jako tymczasowe obiekty

Coraz częściej na ulicach polskich miast można zaobserwować obiekty tymczasowe – namioty. Mogą one pełnić różnorodną funkcję, począwszy od małowymiarowych obiektów na stragany czy punkty handlowe aż po wysokopowierzchniowe hale magazynowe czy przemysłowe.
Namioty przemysłowe są specjalnym typem obiektów, do produkcji których wykorzystano materiał. Ponadto posiadają trwałą metalową konstrukcję (zazwyczaj stworzoną ze stali lub aluminium), która pokryta jest plandeką wykonaną z wysokiej jakości materiału pcv. Istnieje także możliwość zastąpienia plandeki blachą. Namioty przemysłowe są rozwiązaniem niezwykle praktycznym, a także ekonomicznym. Dzięki zastosowaniu namiotów można oszczędzić na opłatach za światło. Przezroczysty dach umożliwia swobodne korzystanie z namiotu przez cały dzień i to bez potrzeby włączania światła. Obiekty te mogą mieć dach dwuspadowy bądź wielospadowy.

Namioty posiadają szereg zalet. Zostały stworzone z myślą o tym, że będą wykorzystywane jedynie przez kilka miesięcy w roku. Wystarczy jednak zastosować odpowiedni system grzewczy, by obiekty te mogły być użytkowane także w miesiącach zimowych. Dzięki zastosowaniu powłoki pcv obiekty te są szczelne, przez co skutecznie chronią przed wiatrem, deszczem czy niskimi temperaturami. Warto także podkreślić, że plandeki montowane w namiotach muszą przejść odpowiednie testy, w tym testy na trudnopalność.

Namioty są obiektami, które mimo swojej pierwotnej tymczasowej roli mogą być użytkowane przez cały rok. Wystarczy zainwestować w ogrzewanie, by obiekt służył nam efektywnie przez cały czas. Obiekty te posiadają prostą w instalacji konstrukcję, którą w szybki i sprawny sposób można zdemontować w dowolnym momencie. Co ważne, poszczególne przęsła mogą być ze sobą łączone, aby stworzyć obiekt o naprawdę pokaźnych wymiarach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

l.nowak1815

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »