Technologie » Internet

NapoleonCat i Videomill na SXSW Trade Show 2019

W dniach 10-14 marca, reprezentanci firm Videomill i NapoleonCat wezmą udział w SXSW Trade Show w Teksasie – jednym z największych technologicznych festiwali w Stanach Zjednoczonych.

South by Southwest to wydarzenie, które narodziło się jako festiwal muzyczny, a od 1994 roku jest przedsięwzięciem łączącym warsztaty fotograficzne, festiwal filmowy, targi gier oraz konferencje dla deweloperów aplikacji mobilnych i startupów. To jedno z największych zgromadzeń dla kreatywnych profesjonalistów. W tym roku dziesięciodniowa konferencja jest zaplanowana w dniach 8-17 marca i w jej trakcie odbędą się zarówno festiwale, warsztaty oraz targi wystawiennicze.

Pięciodniowe targi SXSW Trade Show odbędą się między 10-14 marca. Podczas tegorocznej edycji, wśród licznych wystawców pojawi się firma NapoleonCat, oferująca narzędzie do zarządzania obsługą klienta i marketingiem w social media. Swoją ofertę zaprezentują także specjaliści z Videomill, którzy tworzą spersonalizowane filmy reklamowe.

Spółki będzie można spotkać na stoiskach 512 i 514. Udział w targach daje niepowtarzalną szansę na zaprezentowanie swoich innowacyjnych rozwiązań przed międzynarodową publicznością, a także nawiązanie kontaktów z klientami oraz przedsiębiorcami związanymi z branżą technologiczną i marketingową. To także okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami oferowanymi przez startupy z całego świata.

Co roku impreza organizowana w Austin w Teksasie przyciąga tysiące ludzi z całego świata, związanych z technologiami, polityką, sportem oraz szeroko rozumianą kulturą.

W ubiegłym roku wydarzenie skupiło przeszło 75 tys. odwiedzających i wzięło w nim udział 735 wystawców z 27 krajów.

Więcej na temat wydarzenia na: https://www.sxsw.com/

 

NapoleonCat to platforma do zarządzania komunikacją marketingową w mediach społecznościowych dostępna w modelu SaaS. Swoim klientom udostępnia stale aktualizowane narzędzia do moderacji dyskusji, analityki efektywności działań reklamowych oraz raportowania. Dostęp do aplikacji pozwala na zarządzanie obecnością marek w najważniejszych serwisach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, YouTube i Twitter. NapoleonCat jest jedynym oficjalnym polskim Partnerem Marketingowym Facebooka. Więcej informacji: https://napoleoncat.com/pl/.

 

Videomill tworzy spersonalizowane filmy reklamowe. Łączy najbardziej efektywne formy dialogu z odbiorcami, wykorzystując film, dane personalne oraz interakcję z użytkownikiem. Uzupełniając przekaz o dane deklaratywne oraz dane behawioralne, Videomill buduje silnie angażujący przekaz mający istotny wpływ na wskaźnik konwersji. Dzięki dodaniu video do komunikacji one-to-one osiąga nawet 5-krotnie lepsze wyniki w działaniach marketingowych. Do klientów VideoMill należą PZU, Sephora, Oriflame, Allegro, Orange, Skoda.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KnowledgeHub Fund

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »