Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Naturalnie z Piątnicy! – oparte na 3 składnikach owocowe jogurty typu greckiego już są!

Naturalnie z Piątnicy! – oparte na 3 składnikach owocowe jogurty typu greckiego już są!
Zobacz więcej zdjęć »
Linia jogurtów typu greckiego od OSM Piątnica została wzbogacona o kolejne wersje smakowe. Tym razem do bogatego portfolio firmy dołączyły jogurty typu greckiego zmiksowane z owocami - truskawkowy z owocami leśnymi oraz truskawkowy z poziomkami.

Co ważne w składzie produktów znajdziemy wyłącznie mleko i delikatnie słodzone owoce. Takie unikalne połączenie to nowość na rynku jogurtów owocowych w Polsce. 

Skład(owe) sukcesu

Współcześni konsumenci to przede wszystkim konsumenci coraz bardziej świadomi, którzy podejmując decyzję zakupową zwracają uwagę na jakość wybieranych produktów. W odpowiedzi na oczekiwania klientów OSM Piątnica proponuje produkty zarówno smaczne, jak i zdrowe. Najlepszym przykładem są nowości w ofercie firmy – owocowe jogurty typu greckiego -  truskawkowy z owocami leśnymi oraz truskawkowy z poziomkami. Nowe kompozycje to gwarancja wyjątkowego i  naturalnego smaku. Wszystko za sprawą starannie dopracowanej receptury oraz wysokich walorów odżywczych. Owocowe jogurty typu greckiego w swoim składzie nie posiadają barwników, zagęstników, aromatów, konserwantów, wzmacniaczy smaku, syropu glukozowo - fruktozowego czy mleka w proszku. Niepowtarzalny smak to zasługa jedynie mleka i lekko słodzonych owoców. Delikatne i kremowe jogurty doskonale sprawdzą się jako pyszna i wartościowa przekąska tak dla dzieci, jak i dorosłych. Będąc smacznym i lekkim deserem znajdą też sympatyków wśród miłośników słodkich smaków.

Owocowe jogurty typu greckiego to propozycja dla osób ceniących jakość produktów nabiałowych. Powstałe zgodnie z zasadami „czystej etykiety” idealnie wpisują się  w trend naturalnego odżywiania, istotny z punktu widzenia konsumentów.

 

Owocowe jogurty typu greckiego

Wersje smakowe: truskawkowy z owocami leśnymi, truskawkowy z poziomkami

Cena: 1,60zł/ 150g

Producent: OSM Piątnica

 

O firmie OSM PIĄTNICA:

OSM Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska należąca do ponad 2 tys. rolników prowadzących gospodarstwa na Mazowszu, Kurpiach i Podlasiu. Spółdzielnia rozpoczęła swoją działalność ponad 65 lat temu i rozwija ją aż do dzisiaj, z każdą dekadą otwierając nowe rozdziały swojej historii. Wizja firmy od początku jej istnienia to dbałość o najwyższą jakość, naturalność i innowacyjność produktów. To właśnie pasja do natury, jej smaku i zaufanie milionów konsumentów pozwoliła założycielom firmy oraz obecnym właścicielom stworzyć jedną z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się mleczarni w kraju i na świecie.

Oferta OSM Piątnica obejmuje szeroki asortyment produktów mleczarskich takich jak Serek Wiejski, którego jest pierwszym producentem w Polsce, świeże śmietany, ser mascarpone, świeże twarogi w klinku, serki do smarowania (marki Twój Smak, Twój Smak Puszysty i Milandia) oraz produkty fermentowane – jogurty naturalne, jogurty typu greckiego z owocami, kefiry oraz zsiadłe mleko. Piątnica to pierwsza w Polsce firma mleczarska, która wprowadziła na polski rynek Mleko Wiejskie w innowacyjnej butelce z uchem i świeże Mleko Ekologiczne - pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych z terenów Kurpi Zielonych.                                               

                

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

prpr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »