Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Naturhouse JUNIOR - kompleksowy program dietetyczny, który pomoże Twojemu dziecku!

Naturhouse JUNIOR - kompleksowy program dietetyczny, który pomoże Twojemu dziecku!
Zobacz więcej zdjęć »
Wciąż rosnąca liczba dzieci zmagających się z nadwagą i otyłością skłania naukowców i ekspertów do uznania tego zjawiska za epidemię XXI wieku.

 
 

Badania przeprowadzone przez Światową Organizację Zdrowia (WHO) wykazały, że ilość dzieci i młodzieży z nadwagą zwiększyła się w ostatnim czasie aż trzykrotnie.

Polacy na tle mieszkańców innych krajów wypadają dosyć blado, gdyż w każdej grupie wiekowej osób badanych pod kątem nadwagi i otyłości plasujemy się w czołówce. Najbardziej zaskakującym jest fakt, że aż 30% polskich dzieci zmaga się z tym problemem.

Wychodząc naprzeciw temu zjawisku, marka Naturhouse działająca od wielu lat na całym świecie, przygotowała dla swoich najmłodszych klientów wyjątkowy produkt, będący innowacją na rynku dietetycznym, który w prosty i skuteczny sposób pozwoli im pozbyć się zbędnych kilogramów i pomoże zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe, dodając przy tym wiele energii na każdy dzień.

BOX Naturhouse JUNIOR, bo to o nim mowa, to rewolucyjny program skierowany do dzieci i młodzieży od 6 roku życia i ich rodziców, którym zależy na rozwiązaniu konkretnego problemu jakim jest wypracowanie właściwych nawyków żywieniowych w profilaktyce nadwagi.

Bardzo często nadmiar zbędnych kilogramów u dzieci spowodowany jest właśnie nieodpowiednim sposobem odżywiania, czyli spożywaniem głównie słodyczy, fast foodów, napojów gazowanych czy słonych przekąsek, a pomijaniem w diecie wartościowych produktów, zwłaszcza warzyw czy owoców. Efektem tego jest zbyt duża masa ciała, mogąca powodować ociężałość, problemy gastryczne, ciągłe zmęczenie i brak koncentracji, a także schorzenia takie jak nadciśnienie, cukrzyca typu 2 czy zwyrodnienia stawów i skrzywienia kręgosłupa.

Kompleksowy program dla najmłodszych, zawierający zestaw niezbędnych elementów, mających na celu wypracowanie właściwych nawyków i zmniejszenie masy ciała, z pewnością pozwoli na poprawę funkcjonowania młodego organizmu i zapewni lepsze samopoczucie. Ponadto jego zastosowanie doda dzieciom więcej energii, której tak bardzo potrzebują każdego dnia. BOX JUNIOR, poprzez rozszerzenie i zróżnicowanie diety, zapewni najmłodszym także zminimalizowanie ryzyka wystąpienia nadwagi w przyszłości i problemów z nią związanych.

BOX Naturhouse JUNIOR to program w postaci innowacyjnych boxów. Każdy z nich zawiera: szczegółowy jadłospis na okres trzech tygodni, zalecenia opracowane przez dietetyka, zestaw suplementów oraz przepisy na smaczne i zdrowe potrawy, dzięki którym stosowana dieta nie będzie monotonna i trudna do przejścia. Dzięki kompleksowemu podejściu i sprawdzonym produktom, łatwiej jest osiągnąć efekty w możliwie najkrótszym czasie.

Specjaliści w  Centrach Dietetycznych Naturhouse dbają o to, aby każda kuracja, przeprowadzona była właściwie i przede wszystkim skutecznie i owocowała wypracowaniem prawidłowych nawyków żywieniowych. Oznacza to dużo więcej niż zwykłą dietę, dlatego BOX Naturhouse JUNIOR to rewolucyjne rozwiązanie, które w znaczny sposób pozwoli dzieciom w utracie zbędnych kilogramów. 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

annadrewniana

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »