Dom » Wnętrza

Nauka może być wygodna i przyjemna !

Nauka może być wygodna i przyjemna !
Zobacz więcej zdjęć »
Jak kreatywnie wykorzystać nieobecność dziecka podczas ferii, a zarazem sprawić, że po powrocie z uśmiechem rozpocznie nowy semestr w szkole? Zdaniem ekspertów z My Room wystarczy zrobić mu niespodziankę i urządzić w pokoju profesjonalny kącik do nauki.

Sposobów na motywację dzieci do nauki jest bardzo wiele i z pewnością nie ma jednej uniwersalnej metody, która będzie skuteczna względem każdego ucznia podstawówki czy gimnazjum. Poza nagrodami, rozmowami wychowawczymi, a w skrajnych wypadkach karami, niebagatelny wpływ na postawy młodych ludzi ma ich bezpośrednie otoczenie domowe, a więc warunki jakie stworzymy im do zabawy i nauki. Wyjazd dziecka na obóz narciarski lub kolonie to dobra okazja do przemyślenia tematu urządzenia jego pokoju i odpowiedzi sobie na pytanie, czy jest on funkcjonalny i sprzyja komfortowemu odrabianiu lekcji, czytaniu książek itp. Niespodziewany prezent w postaci nowego biurka, krzesła, czy regału na albumy może być dla naszego dziecka pozytywnym impulsem do większego zaangażowania w swoje szkolne obowiązki.

Wygodne biurko to podstawa

W ofercie sklepu internetowego My Room / www.myroom.pl / znajdziemy meble i dodatki , które pozwolą na zaprojektowanie i przygotowanie nowego miejsca do nauki dla dzieci i młodzieży w różnym wieku - od przedszkolaka do licealisty. Punktem wyjścia jest bez wątpienia wybór biurka, które powinno być trwałe, wygodne w użytkowaniu i atrakcyjne wizualnie. Projektanci My Room postawili na klasyczną stylistykę w uniwersalnej, eleganckiej formie. Biurko wyposażone jest w 3 szuflady na akcesoria szkolne oraz specjalną przestrzeń do przechowywania plecaka lub tornistra. Godnym uwagi rozwiązaniem jest specjalna nadstawka z szeroką półką na książki. Tylna część nadstawki stanowi tablicę korkową do której dziecko może przyczepiać plan lekcji, zdjęcia klasowe, telefony do kolegów itp. Biurka z oferty My Room dostępne są w trzech kolorach: białym /kolekcja White/, granatowym /kolekcja Blue/ oraz brązowym /kolekcja Coffee/. Meble wykonane są z lakierowanego MDF-u, a do ich produkcji stosowane są farby, które nie zawierają w swym składzie niebezpiecznych pierwiastków chemicznych i  spełniają wymagania europejskiej normy EN-71:1994/3 „Bezpieczeństwo zabawek". Szuflady posiadają gałki drewniane i wysuwają się na prowadnicach krytych renomowanej niemieckiej firmy Hafele.

Nie zapomnij o krześle i miejscu na książki

My Room posiada w swojej ofercie kilka rodzajów krzeseł, których kształt i wysokość są dopasowane do rozmiarów standardowych biurek, w tym prezentowanego powyżej biurka z nadstawką. Poszczególne modele krzeseł różnią się między sobą przede wszystkim wyglądem oparcia. Krzesło „Iron" delikatnie nawiązuje klimatem do stylu vintage, „Tren" ma dosyć masywne oparcie z litego drewna, a „Brist" wyposażone jest w podłokietniki, dzięki czemu wyróżnia się stylowych wyglądem. Krzesła dostępne w sklepie internetowym www.myroom.pl wykonane są z drewna bukowego i będą służyły dzieciom przez długie lata. Wszystkie modele z oferty My Room charakteryzują się klasyczną linią, co nie przeszkadza im dobrze komponować się również z nowoczesnym wystrojem pokoju.  

Po przygotowaniu dziecku miejsca do odrabiania lekcji należy również zadbać o powierzchnię na przechowywanie książek, zeszytów i albumów. W ofercie My Room jest kilkanaście rodzajów regałów, półek i komód o zróżnicowanych rozmiarach, które podzielone zostały na 3 kolekcje kolorystyczne: Blue, White i Coffee. Wszystkie meble marki My Room cechuje wysoka jakość wykonania. Poza meblami w sklepie internetowym /i w showroomie marki My Room/ znajdziemy szeroki wybór koszy i pudełek ułatwiających utrzymanie porządku w akcesoriach szkolnych.

 Więcej informacji na temat My Room dostępnych jest na stronie internetowej www.myroom.pl oraz na profilu marki na Facebooku https://www.facebook.com/meble.myroomRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

My Room

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »