Firma » Finanse

Nawet 3,85% na lokacie standardowej w Inbanku

Inbank z jeszcze wyższym oprocentowaniem na lokacie standardowej.

Inbank z jeszcze wyższym oprocentowaniem na lokacie standardowej. Inbank od wielu miesięcy był liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o oprocentowanie depozytów terminowych bez konieczności spełnienia dodatkowych warunków. Teraz bank znowu podnosi oprocentowanie, nawet do 3,85% przy lokatach na 12 i więcej miesięcy.

Od 3,60% na 3 miesięce i 3,75% na 6 miesięcy, aż po 3,85% na 12, 24, 36, 48 i 60 miesięcy - oprocentowanie na lokacie standardowej w Inbanku ponownie wędruje w górę.

„Na bieżąco obserwujemy rynek i staramy się zapewniać klientom jak najatrakcyjniejszą ofertę. Fakt, że od dawna jesteśmy liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o lokaty terminowe bez dodatkowych warunków, zobowiązuje. Nasi klienci mogą być pewni, że Inbank zawsze dąży do bycia liderem w zakresie oferty, w tym dla osób lokujących u nas swoje oszczędności” – deklaruje Tomasz Rzeski, Country Sales Manager Oddziału Inbank w Polsce.

Minimalna wartość pojedynczej lokaty to 5 tysięcy złotych, a maksymalna - 50 tysięcy złotych. Jeden klient może założyć dowolną liczbę lokat.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Malgorzata Urbas

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »