Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nawet 8 tysięcy testów na dobę w kierunku obecności koronawirusa SARS-CoV-2 dzięki robotyzacji i aut

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne INVICTA jest gotowe, aby wykonać do 8 tysięcy badań na koronawirusa na dobę. Badanie molekularne metodą rtPCR, uznaną za wzorcową, dostępne jest dla osób zmotoryzowanych oraz pieszych.

Testować mogą się osoby z objawami oraz te, które miały styczność z osobami zakażonymi wirusem. Testy przeprowadzane są w 5 miastach w Polsce. Zgodnie z informacjami zawartymi w systemie EWP Medyczne Laboratorium Diagnostyczne INVICTA ma największą przepustowość w Polsce.

- Widoczny w Polsce wzrost zakażeń skłonił nas do wprowadzenia zmian w działaniu laboratorium i wprowadzenia robotyzacji w procesie diagnostyki. Dzięki temu jesteśmy w stanie przebadać aż do 8 tysięcy próbek na dobę. Wysoka przepustowość laboratorium daje gwarancję szybkiej i efektywnej współpracy z nami. Warto podkreślić, że jesteśmy największym prywatnym laboratorium genetycznym na Pomorzu. Mamy 15 lat doświadczenia, a nasz zespół to 70 wysoko wykwalifikowanych ekspertów, naukowców oraz specjalistów. Testy wykonujemy zgodnie ze standardami Światowej Organizacji Zdrowia oraz Amerykańskiego Centrum Kontroli i Prewencji Chorób. Jesteśmy wpisani przez Ministerstwo Zdrowia na listę laboratoriów wykonujących w Polsce badania na koronawirusamówi Adrian Konstantynowicz, rzecznik prasowy, dyrektor ds. marketingu INVICTA.

 

5 punktów pobrań DRIVE THRU

Punkty DRIVE THRU znajdują się w pięciu lokalizacjach: Sopocie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie. Wymazy pobierane są przez przeszkolony personel.

- Rejestracja do punktu pobrań przeprowadzana jest zdalnie za pomocą formularza umieszczonego na stronie www.testujemy.org. W INVICTA opracowaliśmy nasz autorski zestaw pobraniowy, który dezaktywuje wirusa w próbówce i jednocześnie utrwala jego RNA. Jest to nasza kolejna innowacja. To dzięki temu możemy bezpiecznie pobrać wymaz z gardła i nosa. Następnie w laboratorium przeprowadzamy testy RT-PCR dbając o bezpieczeństwo procesu, jakość i wiarygodność. Próbkę kontrolujemy aż trzy razy. Wynik dostępny jest od poprania na platformie www.medipoint.pl. Zaświadczenie dla osób wyjeżdzających za granicę można również otrzymać w języku angielskim natychmiast po wydaniu wyniku. Od maja wykonaliśmy kilkadziesiąt tysięcy testówdodaje Adrian Konstantynowicz.

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne INVICTA bierze udział w międzynarodowych kontrolach jakości dla ośrodków testujących w kierunku COVID-19.

Niezbędne informacje, a także rejestracja online dostępne są na stronie: https://testujemy.org/ Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INVICTA

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Leasing Krasne
Leasing w Krasnem oferuje wyposażenia dla aptek, gabinetów medycyny i salonów kosmetycznych. Sprawdź ofertę i skorzystaj z wygodnych rat i profesjonalnego sprzętu.
finanse.legenc.com

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »