Firma » Finanse

Nawet 80% dofinansowania na najlepsze w Polsce szkolenie z controllingu i ZPRK!

Nawet 80% dofinansowania na najlepsze w Polsce szkolenie z controllingu i ZPRK!
Zobacz więcej zdjęć »
Zajmujesz się controllingiem? Potrzebujesz praktycznej wiedzy, która wesprze Cię w codziennej pracy i da realny wpływ na zwiększanie rentowności firmy? Chcesz wiedzieć jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa?


 

Zajmujesz się controllingiem? Potrzebujesz praktycznej wiedzy, która wesprze Cię w codziennej pracy i da realny wpływ na zwiększanie rentowności firmy? Chcesz wiedzieć jak prawidłowo kalkulować i rozliczać koszty na produkty i klientów przedsiębiorstwa? A może chciałbyś wdrożyć nowoczesny, zasobowo-procesowy rachunek kosztów, rekomendowany przez największe na świecie stowarzyszenia tj. IFAC, IMA czy CAM-I? Jeżeli tak, weź udział w najlepszym na rynku szkoleniu z controllingu i pozyskaj nawet 80% dofinansowania! 

Szkolenie „Controlling i nowoczesny rachunek kosztów ZPRK” to najlepsze na rynku szkolenie, którego celem jest zapoznanie uczestników z zasadami projektowania i wdrażania nowoczesnych rachunków kosztów, tj.: ZPRK/RPCA, RCA, ABC/M, GPK. Kurs ukierunkowany jest na prezentację nowoczesnych instrumentów controllingu z uwzględnieniem rozwoju aktualnie posiadanych rachunków kosztów.

Szkolenie ma formę praktycznych, dwustopniowych warsztatów (2 szkolenia po 2 dni) i prowadzone jest przez dr Tomasza M. Zielińskiego, będącego jednym z najlepszych polskich autorytetów z obszaru controllingu i systemów do zarządzania kosztami i rentownością. Sprawdź terminy szkoleń.

O dofinansowanie szkolenia ze środków Bazy Usług Rozwojowych ubiegać się mogą przedsiębiorstwa z sektora MŚP, które chcą inwestować w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Poziom dofinansowania uzależniony jest od wielkości firmy i wynosi:

  • - 80% dla mikro przedsiębiorstw.
  • - 70% dla małych przedsiębiorstw.
  • - 50% dla średnich przedsiębiorstw.

Nabór wniosków o dofinansowanie odbywa się co miesiąc, a termin składania dokumentacji to 8 dzień każdego miesiąca. Więcej informacji na temat szkolenia, planowanych terminów oraz dofinansowania znajduje się na stronie Organizatora - Akademii Controllingu.

Nie zwlekaj! Już dziś zapisz się na szkolenie i dołącz do grona najlepszych controllerów!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ABC Akademia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »