Firma » Finanse

NBX 2024 Warsaw za nami! Kanga na najważniejszej konferencji blockchain w Warszawie

NBX 2024 Warsaw za nami! Kanga na najważniejszej konferencji blockchain w Warszawie
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 15-16 maja odbyła się kolejna edycja jednej z największych konferencji w Europie poświęconej technologii blockchain oraz rynkowi Web3, czyli Next Block Expo.

Kanga zdobyła podczas niej nagrodę dla "najbardziej innowacyjnej giełdy kryptowalut", a charyzmatyczne występy prezesa Sławka Zawadzkiego przyciągnęły tłumy uczestników wydarzenia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W połowie maja Warszawa kolejny raz na dwa dni stała się europejskim centrum technologii blockchain oraz branży Web3. Podczas 4. edycji Next Block Expo (licząc również dwie poprzednie, które miały miejsce w Berlinie) w trakcie licznych prelekcji goście z Polski i zagranicy dzielili się swoimi obserwacjami oraz doświadczeniami na rynku krypto. 

- To my jesteśmy bohaterami tych czasów – mówił o przedstawicielach branży Slawek Zawadzki podczas swojego świetnie przyjętego wystąpienia.

 

Kanga na NBX 2024 – wystąpienia i nagrody

 

Na takim wydarzeniu nie mogło zabraknąć oczywiście wiodącej giełdy kryprowalut – Kangi. CEO giełdy Kanga, czyli Sławek Zawadzki, uraczył uczestników pouczającym wystąpieniem na koniec pierwszego dnia konferencji. Prelekcja zatytułowana “Bohaterowie naszych czasów - poznawanie ludzi w kryptowalutach” miała na celu wskazanie tego, co jest prawdziwą siłą całego ekosystemu. 

Zawadzki wspominał o tym, jak w przeszłości patrzono sceptycznie na osoby zajmujące się bitcoinem. Wymieniał także przykłady cytatów znanych i wpływowych osób, które do dziś wypowiadają się o kryptowalutach w negatywnym tonie. Poza prezesem JPMorgan, czyli Jamie Dimonem, a także Warrenem Buffettem z Berkshire Hathawa, przytoczono wypowiedź chociażby prezesa NBP, czyli Adama Glapińskiego. Wszyscy wyżej wymienieni panowie nie mają za dobrego zdania o bitcoinie i nie uznają jego wartości. Sławek Zawadzki jednak podkreślił, że to niezłomna wiara w kryptowaluty ze strony społeczności tego rynku jest przyczyną tego, że branża ta w dalszym ciągu się rozwija i kwitnie. 

 

- Świat, który do tej pory wyśmiewał się z nas, wytykał nas palcami, zaczyna przepraszać się właśnie z ideą Bitcoina czy innych kryptowalut – mówił prezes Kangi.

Nie zabrakło również quizu organizowanego z ramienia Kanga University (kursu wiedzy o kryptowalutach).Ta inicjatywa także spotkała się z pozytywnym odbiorem - na każde z 21 pytań odpowiadało ponad 100 osób! W końcu wiedza branżowa to kluczowe narzędzie do zarabiania. Trzeba przyznać, że niektóre pytania były bardzo podchwytliwe i nawet zaawansowani traderzy mieli momentami wątpliwości przy udzieleniu poprawnej odpowiedzi. 

Zwieńczeniem obecności Kangi na NBX Expo 2024 było zdobycie statuetki w kategorii "najbardziej innowacyjnej giełdy kryptowalut".

 

Byczy rajd kryptowalut

 

Debaty podczas konferencji dotyczyły wielu zagadnień, ale wyróżnić warto wystąpienie pt. “Current and Future Narratives Driving the Bull Run”, które traktowało o tym, co będzie w następnych miesiącach napędzać kontynuację byczego rajdu na rynku kryptowalut. Wśród mówców, którzy występowali na tym panelu, znaleźli się Gareth Jenkinson, znany dziennikarz serwisu Cointelegraph, Miko Matsumura, partner zarządzający w gumi Cryptos Capital, oraz zdobywający coraz większy rozgłos na świecie przedstawiciel polskiej sceny w branży kryptowalut - Adrian Zduńczyk - znany bardziej jako Crypto Birb. 

Mieliśmy także okazję uświadczyć świetnych dyskusji w kwestii wspierania kryptowalutowych projektów z punktu widzenia kryptoinfluencerów. Ta debata od samego  początku była gwarantem ciekawych spostrzeżeń oraz istotnych wniosków. Skład jej prelegentów uzupełniali Maciej Tomczyk (CEO KryptoEkipa), Mike Satoshi (Krypto Naród), Kamil Predecki (Encyklopedia Kryptowalut) oraz Patryk Kempiński (DevDreamHouse & RoboHero). 

Pasja, entuzjazm i głód wiedzy - te trzy aspekty zdominowały klimat konferencji, co można było zaobserwować przechadzając się między stoiskami i biorąc udział w rozmowach. Większość uczestników odczuwa zadowolenie z tego, jak wygląda aktualna sytuacja na rynku cyfrowych aktywów i z optymizmem patrzy na to, co przyniosą następne miesiące. 
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Marcysia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »