Technologie » Internet

NEC na ISE 2019 zaprezentuje przyszłość projekcji laserowej

NEC na ISE 2019 zaprezentuje przyszłość projekcji laserowej
Zobacz więcej zdjęć »
NEC Display Solutions zaprezentuje w lutym na targach ISE 2019 w Amsterdamie swoją szeroką ofertę wiodących w branży laserowych projektorów instalacyjnych, między innymi po raz pierwszy oficjalnie pokaże najcichszy projektor na rynku.

Goście odwiedzający stoisko NEC 5-R20 będą mogli zobaczyć projektory NEC do różnych zastosowań, poczynając od Digital Signage, poprzez spotkania i konferencje, aż po szkolnictwo wyższe i duże obiekty.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

To obszerne portfolio akcentuje profesjonalizm firmy NEC w projektowaniu projektorów laserowych do dowolnego zastosowania, a wszystkie z nich zapewniają wyjątkową jasność, doskonałą jakość obrazu i koloru, łatwą obsługę i niski całkowity koszt posiadania (TCO).

 

Warto wspomnieć również o innowacyjnym interfejsie OPS Slot-in PC, który umożliwia użytkownikom wybór spośród szerokiej gamy wymiennych modułów komputerowych, zapewniając inteligentniejsze i łatwiejsze odtwarzanie multimediów bez konieczności stosowania dodatkowych kabli i urządzeń zewnętrznych. Projektory laserowe NEC to także szczelnie zamknięte źródło światła, umożliwiające stworzenie bezfiltrowej konstrukcji, co praktycznie znosi potrzebę konserwacji i zapewnia o wiele niższy całkowity koszt posiadania.

 

Dzięki stabilnemu źródłu światła, stałej jasności pomiędzy 5200 a 40000 lumenów w centralnym punkcie ekranu, a także dzięki niezmiennym kolorom przez cały okres użytkowania, projektory laserowe zapewniają komfortowe użytkowanie w każdych warunkach oświetleniowych.

 

NEC po raz pierwszy oficjalnie pokaże także najcichszy na świecie projektor P525UL do zastosowań konferencyjnych, który wyróżnia się wyjątkowo niskim poziomem generowanego hałasu, wynoszącym zaledwie 22dB w trybie Eco – to ciszej niż tykanie zegarka. Model P525UL doskonale nadaje się do kameralnych pomieszczeń, umożliwiając uczestnikom skoncentrowanie się na prezentacji bez rozpraszających odgłosów projektora. Dla większych pomieszczeń optymalny będzie model PX1005QL, który zapewnia doskonałą wizualizację bez widocznych pojedynczych pikseli, nawet z najbliższej odległości.

 

Instytucje szkolnictwa wyższego mogą wykorzystać zalety laserowych projektorów NEC, zaprojektowanych zgodnie z zasadą "zainstaluj i zapomnij". Instalacje wykonane na sufitach dużych sal wykładowych często wymagają ogromnego wysiłku, aby uzyskać do nich dostęp, ale dzięki projektorowi NEC z zamkniętym źródłem światła i bezfiltrowej konstrukcji, takie problemy należą już do przeszłości, a każdy projektor może pracować bezobsługowo nawet 20 000 godzin. Wszystkie projektory laserowe NEC o jasności do 10000 ANSI lumenów należą do grupy ryzyka 2, dzięki czemu nie wymagają podejmowania żadnych środków ostrożności, co dodatkowo obniża koszty instalacji i eksploatacji.

 

Dla dużych obiektów NEC przygotował swój flagowy projektor laserowy RB PH3501QL o bardzo wysokiej jasności 40000 lumenów w centralnym punkcie ekranu i realnej rozdzielczości 4K oraz szerokim gamucie barwnym -  idealny do wielofunkcyjnych sal sportowych i widowiskowych, teatrów, muzeów i parków rozrywki.

 

"Niezależnie od docelowego zastosowania, NEC ma w ofercie idealny projektor dla potrzeb twojej organizacji" - powiedział Wolfgang Haunschild, Product Marketing Manager w NEC Display Solutions Europe. "Wszystkie nasze projektory laserowe nowej generacji są całkowicie przyszłościowe, a przetwarzanie sygnału wejściowego 4K UHD umożliwia obsługę najnowszych formatów. Ponadto nasze darmowe oprogramowanie NaViSet Administrator 2 zapewnia pełną kontrolę, dzięki czemu użytkownicy mogą identyfikować i rozwiązywać problemy, zanim staną się one zauważalne dla odbiorców ".

 

"Od lampy do lasera, od dużych obiektów po najmniejsze salki konferencyjne, oferta przygotowana przez NEC jest warta tego, aby odwiedzić nasze stoisko na ISE i zapoznać się z szerokim portfolio projektorów DLP i LCD, a także dowiedzieć się, który z nich będzie optymalny dla twojej organizacji" podsumował Haunschild.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lucky Monday PR Events

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »