Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Nela Mała Reporterka w Empiku w Bonarce

Nela Mała Reporterka w Empiku w Bonarce
Zobacz więcej zdjęć »
Nela – nazywana „najmłodszą reporterką świata” – wybiera się w kolejną podróż. Tym razem odwiedzi Empik w krakowskiej Bonarce, gdzie w sobotę (27 czerwca) o godz. 14:00 spotka się ze swoimi czytelnikami i sympatykami.

Dziewczynka w wieku ośmiu lat wydała książkę „10 niesamowitych przygód Neli", w której opisuje swoje przygody podróżnicze. Nela odwiedziła wiele krajów świata - m.in. Etiopię, Zanzibar, Tajlandię, Kambodżę, Malezję, Indonezję, Peru oraz Chile. Prowadzi w TVP program „Nela Mała Reporterka", prezentując swoim rówieśnikom ciekawostki z całego świata. Jej idolem jest Steve Irwin - podróżnik, przyrodnik i prezenter programów podróżniczych.

W swojej trzeciej książce „Nela i tajemnice świata" mała reporterka zabiera młodych podróżników kolejne zakątki świata. Tym razem podróż rozpoczyna od wietnamskiej dżungli, gdzie poznaje gibony. W ciągu dalszej podróży  po kolejnych krajach ogląda rafę koralową, widzi jak wykluwają się małe żółwie,  spotyka lwy morskie.

BONARKA CITY CENTER Bonarka City Center to wielofunkcyjne centrum miejskie, powstałe na obszarze około 19 ha poprzemysłowych terenów dawnych zakładów chemicznych w krakowskiej dzielnicy Podgórze. Na obszarze 91 tys. m2 powierzchni użytkowej znajduje się 230 punktów handlowo-usługowych i restauracji w tym: Auchan, Leroy Merlin, Media Expert oraz największy w Polsce multipleks kinowy Cinema City. Na Klientów Centrum czeka bezpłatny parking na 3200 samochodów. Ponadto, na terenie Bonarka City Center znajduje się jeden z pierwszych na świecie ośrodków edukacyjno-wychowawczych w centrum handlowym: „Siemacha Spot" o powierzchni całkowitej 700 m2. W jego skład wchodzą m.in.: wielofunkcyjne sale edukacyjne, muzyczne, multimedialne oraz pokój konferencyjny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

bezstronny22

Komentarze (1)

  • avatar
    ~kocik 2015-06-26 22:55:44

    powiniście napisać o tej akcji media expert że jak dostaniesz w szkole 5 lub 6 to w me dostajez 5 lub 6 zł, to ciekawsze i nietypowe.


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »