Firma » Biznes

Neocity Polska wybuduje 1200 mieszkań na warszawskim Ursusie

Spółka Neocity Polska nabyła działkę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Warszawy – Ursusie. Wartość netto transakcji wynosi ok. 70 mln złotych. Docelowo Neocity Polska wybuduje na tej nieruchomości osiedle składające się z 1200 mieszkań.

Realizacja pierwszego etapu rozpocznie się w 2019 r.

Zakup działki jest potwierdzeniem faktu, że Spółka rozwija się na Polskim rynku, dostrzega jego potencjał i chce tutaj inwestować. Osiedle w Ursusie znajdzie się wśród największych projektów realizowanych przez Spółkę w Warszawie.

Projekt powstanie na terenie dawnej fabryki „Ursus”. Obszar ten objęty jest planem zagospodarowania przestrzennego, który jest doskonałym przykładem realizacji zasad zrównoważonego rozwoju w projektowaniu przyjaznych przestrzeni dla przyszłych mieszkańców. W planie przewidziano miejsce na usługi, placówki edukacyjne i ochrony zdrowia oraz tereny zielone. W efekcie powstanie unikalny i nowoczesny kompleks mieszkaniowo-rekreacyjno-edukacyjny, o łącznej powierzchni ponad 20 ha.

Nowa, flagowa inwestycja dewelopera będzie realizowana przy ul. Silnikowej, w sąsiedztwie planowanej szkoły podstawowej i przedszkola oraz niedaleko stacji kolejowej Warszawa-Ursus Płn. W ramach inwestycji powstanie dziesięć budynków mieszkalnych z podziemną halą garażową i lokalami usługowymi. Dodatkowo na terenie osiedla znajdzie się park z placem zabawzewnętrzną siłownią oraz licznymi ścieżkami spacerowymi. Osiedle będzie wolne od ruchu samochodów. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie ochrona.

Deweloper już po raz drugi inwestuje na warszawskim Ursusie. Pierwszy, z sukcesem zrealizowany projekt – Neovillage, zlokalizowany jest w zachodniej części Ursusa (Gołąbki). Pierwszy etap został już zakończony. Obecnie w realizacji jest drugi etap inwestycji, którego budowa zakończy się w sierpniu 2019 r. 

Neocity Polska to spółka wchodząca w skład Neocity Group – grupy działającej w krajach Europy Środkowej i Wschodniej (m. in. Polsce, Czechach, Rumunii) oraz w Izraelu. Została powołana w 2006 roku, w celu rozszerzenia działalności grupy na rynku międzynarodowym. 

Neocity Polska specjalizuje się w kompleksowej realizacji procesów inwestycyjnych. W portfolio znajdują się projekty realizowane na terenie Warszawy m.in. Neosky na Bielanach, Intenso na Woli, Neovillage na Ursusie oraz Neovita na Białołęce. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mkotkowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
4Dreamers - spotkanie, 15.12, godz. 14:00, Empik Bonarka, Kraków
Za 3 dni:
B.R.O. - spotkanie w Empik Bonarka, 17.12, godz. 18:00, Kraków
Za 27 dni:
Szkolenie Google Ads - rozpocznij przygodę z reklamą w wyszukiwarce
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »