Technologie » AGD - RTV

Neonet na podium w rankingu Zaufanych Sklepów 2019

Od 10 lat Ceneo.pl organizuje Ranking Zaufanych Sklepów wskazujący marki, które cieszą się największym zaufaniem klientów. W tym roku Neonet.pl znalazł się na podium!

 

W polskim Internecie nie da się wyszukać produktów bez obecności w wynikach witryny Ceneo. Jednak  strona ta nie ograniczają się tylko i wyłącznie do gromadzenia opinii zadowolonych i niezadowolonych klientów. Od 10 lat Ceneo.pl organizuje Ranking Zaufanych Sklepów wskazujący marki, które cieszą się największym zaufaniem klientów.

 

Sklep Neonet.pl dołączył do programu Zaufanych Opinii krótko po jego powstaniu. Pracownicy wrocławskiego przedsiębiorstwa wielokrotnie podkreślali znacznie tego kanału komunikacji z klientem. Dzięki opiniom zawartym w serwisie gromadzona jest wiedza na temat tych elementów procesu dokonywania zakupów, które klienci cenią sobie najbardziej, oraz tych które ewentualnie wymagają korekty. W tegorocznej edycji rankingu brało udział ponad 4 tysiące firm z całej Polski. Neonet pokonał zdecydowaną większość w drodze na podium i zajął 3 miejsce w kategorii „Sprzęt AGD i RTV”.  

              Sam ranking Zaufanych Opinii 2019 powstał w oparciu o ponad 3 miliony zweryfikowanych opinii pochodzących od osób , które faktycznie dokonały zakupu. Wiedza dotycząca preferencji klientów jest bezcenna dla każdego przedsiębiorcy.

- Zawsze byliśmy i jesteśmy zainteresowani pozyskiwaniem informacji zwrotnej odkupujących. Zwłaszcza tych informacji, co do których autentyczności nie mamy wątpliwości. Program Zaufanych Opinii  Ceneo łączy ocenę z faktycznym zakupem w naszym sklepie dając nam tym samym możliwość poznania prawdziwej opinii i podjęcia rozmowy z klientem – mówi Bartosz Piotrowski, dyrektor sprzedaży omnichannel w Neonet.

              W recenzjach branych pod uwagę przy tworzeniu rankingu użytkownicy opisywali cały proces nazywany związany z zakupem. Oceniano więc przebieg transakcji, czas i to jak dane zamówienie zostało zrealizowane, a także prędkość i dokładność z jaką firmy dostarczały zamówione produkty. Wszystkich ankiet wziętych pod uwagę było ponad 3 miliony. To daję prawie tysiące recenzji na sklep. Można zatem śmiało powiedzieć, że wyniki są miarodajne.

Ranking Zaufanych Sklepów Ceneo.pl powstał z myślą o sklepach biorących udział w programie Zaufanych Opinii, ale przede wszystkim - z myślą o ich klientach. To właśnie na podstawie pozostawionych przez nich opinii, powiązanych z realizacją konkretnego zamówienia, przyznawane są nagrody i wyróżnienia w rankingu. W końcu zadowoleni klienci to najlepsza rekomendacja. Zwłaszcza w świecie e-commerce.               

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NEONET

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »