Technologie » AGD - RTV

NEONET w Rybniku przenosi się do C.H. Domus

NEONET w Rybniku przenosi się do C.H. Domus
Zobacz więcej zdjęć »
Większy parking, nowoczesna ekspozycja sklepu, bogatszy asortyment – tak w kilku słowach można podsumować przeprowadzkę NEONET w Rybniku do Centrum Handlowego Domus.

 

Już 23 czerwca nastąpi otwarcie rybnickiego salonu NEONET w nowym Domusie – to zaledwie kilkadziesiąt metrów od starej siedziby sklepu przy ulicy Zebrzydowickiej, ale różnica jest ogromna.

- W porównaniu do poprzedniej lokalizacji w Rybniku, nowy salon położony jest w nowoczesnej galerii handlowej, niedaleko marketu i osiedla mieszkalnego. Największe zalety takiego rozwiązania to duży parking oraz sąsiedztwo sklepów Kaufland, KIK, Drogerie Polskie – wymienia Łukasz Szcześniak, regionalny kierownik sprzedaży w sieci NEONET. – Nowy salon będzie miał też więcej asortymentu na sporej, bo blisko 400-metrowej powierzchni. To ważne, ponieważ klient w Rybniku jest bardzo wymagający, oczekuje profesjonalnej i kompleksowej obsługi, a dokonując zakupów, kieruje się ceną – dodaje.

To już kolejne otwarcie NEONET w tym roku. Ogólnopolska sieć sklepów z asortymentem AGD, RTV, IT konsekwentnie realizuje strategię rozwoju. Dokonując kilkudziesięciu inwestycji rocznie, udowadnia, że jest jedną z najbardziej rozwojowych firm z branży.

Większy sklep oznacza konieczność zwiększenia zatrudnienia, dlatego NEONET uruchamia rekrutację w tym mieście. Wszystkie osoby chętne do pracy na stanowisku Doradcy Klienta w nowym salonie w Rybniku, mogą zgłaszać swą kandydaturę. Mile widziani są kandydaci z doświadczeniem w sprzedaży oraz ze znajomością nowych technologii.

Rybnicki salon zapewnia kompleksową, profesjonalną obsługę. Klienci znajdą tu setki produktów z branży RTV, AGD, IT: między innymi markowe telewizory, laptopy, smartfony, pralki i lodówki – wszystko w mocno obniżonych cenach. Dodatkowo, w dniu Wielkiego Otwarcia, 23 czerwca, istnieje możliwość dokonania zakupów z wykorzystaniem rat 0% bez dodatkowych kosztów. Sprzęty wielkogabarytowe o wartości powyżej 1000 zł będą dowożone do klientów za symboliczną złotówkę.

Jeśli zdarzy się, że poszukiwanego produktu nie będzie na miejscu, można go od razu zamówić przez Internet na www.neonet.pl spośród blisko 17 000 produktów elektroniki użytkowej, sprzętów AGD i IT. Zakupiony towar można potem bezpłatnie odebrać w salonie.

Z okazji Wielkiego Otwarcia w Rybniku, przewidziano dla klientów wiele atrakcji i niespodzianek: pierwszych 50 osób, które przybędą w czwartek do NEONET, otrzyma bony zakupowe o wartości 100 zł lub 50 zł. Wszyscy klienci mogą wziąć udział w licytacji paragonów – do wygrania co godzinę cenne nagrody, m.in.: tablety Lenovo, ekspresy do kawy Amica, patelnie i blendery Tefal, głośniki Tracer, szczoteczki Oral-B, suszarki do włosów Bosch, kamery samochodowe Media Tech.

Dodatkowo organizator zadbał o najmłodszych: przed sklepem wyrośnie ogromna dmuchana zjeżdżalnia BEKO. Nieco starszych klientów zainteresują z pewnością pokazy kulinarne marek Electrolux i Whirlpool.

Nowy salon w Rybniku będzie czynny 7 dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 9:00-19:00 i w niedziele 10:00-18:00.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

NEONET

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »