Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Nervomix® - na każdy rodzaj stresu

Nervomix® - na każdy rodzaj stresu
Zobacz więcej zdjęć »
Czujesz permanentny stres, który przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu? Masz „oczy na zapałki” bo nie przespałaś kolejnej nocy, a twoi bliscy omijają cię szerokim łukiem? Nie pozwól by stres cię ograniczał! Są sprawdzone metody by sobie z nim skutecznie radzić.

Linia preparatów Nervomix® jest przeznaczona dla osób, które są często narażone na sytuacje stresujące. Odczuwają rozdrażnienie, napięcie nerwowe, mają trudności w zasypianiu. Dzięki odpowiedniemu połączeniu roślinnych składników i zawartych w nich substancji czynnych pastylki Nervomix® naturalnie uspokajają i pozytywnie nastrajają. Przynoszą wyciszenie, ulgę i rozluźniają organizm. W skład linii produktów Nervomix® wchodzą: lek Nervomix®, kapsułki twarde - dostępny bez recepty oraz dwa rodzaje suplementów diety – Nervomix® Sen oraz Nervomix® Control. Co istotne, pastylki Nervomix® stosowane zgodnie z zaleceniem działają bezpiecznie i nie uzależniają.

Suplement diety Nervomix® Control wspomaga organizm w okresach nadmiernego stresu. Preparat przygotowany został na bazie substancji czynnych. Zawiera aż 5 składników aktywnych: 200 mg wyciągu z melisy, 100 mg wyciągu z głogu, 30 mg wyciągu z kwiatów lawendy, 20 mg magnezu, 0,47 mg  witaminy B6. Naturalne składniki zawarte w preparacie ułatwiają kontrolowanie napięcia nerwowego, wspomagają wyciszenie organizmu oraz utrzymanie dobrego samopoczucia. Kolejne kluczowe składniki to magnez i witamina B6, które wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego i właściwe utrzymanie funkcji psychologicznych.

Zalecane spożycie: Dorośli i młodzież :1 kapsułka 3 razy dziennie

Sugerowana cena detaliczna: 14,75 zł za opakowanie 20 kapsułek

 

Suplement diety Nervomix® Sen to preparat przygotowany z myślą o osobach, które chcą utrzymać zdrowy i spokojny sen w okresach zwiększonego napięcia nerwowego, rozdrażnienia oraz przemęczenia. 1 kapsułka zawiera aż 3 składniki aktywne: Aż 100 mg L-teaniny, 100 mg wyciągu z ziela melisy, 33 mg wyciągu z szyszek chmielu. Substancje te dzięki swoim dobroczynnym właściwościom pomagają zmniejszyć napięcie i rozdrażnienie oraz utrzymać dobre samopoczucie.

Zalecane spożycie: Dorośli i młodzież: 1 - 2 kapsułki, najkorzystniej na około pół godziny przed snem.

Sugerowana cena detaliczna: 14,75 zł za opakowanie 20 kapsułek

 

 Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »