Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

New Balance i blue shadow na dłużej w NoVa Park

New Balance i blue shadow na dłużej w NoVa Park
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnich tygodniach kolejne dwie marki modowe zdecydowały się pozostać na dłużej w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim. Powierzchnia najmu objęta przedłużonymi umowami to blisko 155 m2.

Na kolejny okres pozostaje w NoVa Park salon z modą damską – blue shadow. To jedyny sklep marki w województwie lubuskim. Blue shadow podkreśla, że moda jest nieodłącznym elementem życia każdego z nas oraz stanowi najprostszy i najlepszy sposób na wyrażenie siebie. Drugim z najemców, który przedłużył umowę najmu na 5 lat, jest najstarsza amerykańska marka sportowa na świecie – New Balance. Najemca posiada szeroką ofertę obuwia, tekstyliów oraz akcesoriów sportowych.

„Ciąg dalszy dobrych wiadomości w postaci przedłużonych umów najmu w NoVa Park! NoVa Park nieustannie jest atrakcyjnym miejscem dla handlu i cieszy się zaufaniem najemców, w szczególności marek modowych, które przeważają w naszym tenant-mix. Zależy nam na jak najlepszych wynikach naszych najemców, dlatego mocno wspieramy sklepy obecne w NoVa Park nie tylko organizując różnego rodzaju akcje marketingowe, ale także włączając marki w jak najwięcej projektów” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Salon New Balance o powierzchni blisko 110 m2 znajduje się na poziomie 1, w sąsiedztwie Media Expert, natomiast Blue shadow zajmuje powierzchnię blisko 45 m2 i jest zlokalizowany na poziomie 1, obok 4F.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »