Firma » Biura

New Work z kolejnym elastycznym biurem w czeskiej Pradze

New Work z kolejnym elastycznym biurem w czeskiej Pradze
Zobacz więcej zdjęć »
New Work, jeden z wiodących dostawców elastycznych biur w Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił właśnie otwarcie kolejnej lokalizacji swoich przestrzeni biurowych.

Chodzi o prestiżowy biurowiec Smichov Business Park, zlokalizowany w czeskiej Pradze, w którym od teraz New Work ma do zaoferowania w pełni wyposażone przestrzenie biznesowe na wynajem. Nowa lokalizacja to kolejny krok na drodze rozwoju marki w Czechach.


New Work to operator przestrzeni elastycznych dla firm, który zarządza już ponad 46 tys. mkw powierzchni biurowych w 16 lokalizacjach, w Polsce, Czechach i na Węgrzech. Klienci, do grona których należą zarówno lokalne firmy, jak i najwięksi międzynarodowi gracze, np. Lego czy Deloitte, doceniają ofertę marki przede wszystkim za doskonałe wyposażenie biur, najlepsze lokalizacje i wysokiej jakości design oferowanych przestrzeni biznesowych. Teraz do porfolio New Work dołączyła druga oferta w stolicy Czech.
– Widzimy potencjał na lokalnym rynku biur elastycznych – Praga jest miastem, które wciąż rozwija się biznesowo i potrzebuje nowych przestrzeni firmowych. Stąd wynika nasza decyzja o otworzeniu kolejnej lokalizacji właśnie tam. Smichov Business Park gwarantuje dobrą komunikację z innymi częściami miasta, a my dołożyliśmy do tego kompleksową usługę wynajmu elastycznych biur, które mogą zmieniać się wraz ze ewoluowaniem firmowych potrzeb. Oferowane przestrzenie są przy tym w pełni wyposażone, więc wszystkie formalności związane z urządzaniem i zarządzaniem nowym biurem są zdjęte z najemcy – mówi Hubert Abt, CEO i założyciel New Work.

Biuro odpowiadające na wiele wymagań
Smichov Business Park to presitżowy biurowiec mogący pomieścić nawet 245 pracowników. Doskonałą komunikację z innymi dalszymi częściami miasta zapewniają pobliskie stacje metra oraz kolejowa. Niekwestionowaną zaletą dla firm wszelkich branż jest także bliskość Anděl, czyli centrum handlu i miejskiego węzła komunikacyjnego, znanego z m.in. kompleksów biznesowych. Można tu znaleźć wszystko, począwszy od sklepów międzynarodowych marek, przez różnorodne lokale gastronomiczne, aż do hoteli. Ta lokalizacja ofertuje wiele także miłośnikom natury i spędzanych na jej łonie przerw w pracy. Wielką zaletą Smichov Business Park jest bowiem widok na słynny zamek Wyszehrad dostępny z wielu biurowych okien oraz sąsiedztwo zielonych obszarów nad rzeką.

New Work oferuje w tym biurowcu pięć w pełni wyposażonych biur, a  każde z nich może pomieścić od kilku do kilkunastu pracowników, stwarzając im komfortowe warunki do pracy i spotkań. Szybki internet wi-fi, pełna infrastruktura biurowa oraz dobrze wyposażony aneks kuchenny z poczęstunkiem sprawiają, że praca w takiej przestrzeni będzie zarówno przyjemna, jak i efektywna. New Work ofertuje wynajem bez długoterminowego zobowiązania oraz gwarantuje pełne serwisowanie przestrzeni biurowych.

Oferta kierowana jest przede wszystkim do firm, które cenią sobie nowoczesny design, wysoki standard technologiczny wyposażenia biura oraz elastyczność w zarządzaniu przestrzenią firmową bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

38PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


wideofilmowanie toruń
filmowanie ślubów toruń przeczytaj opinie i wybierz najlepszego kamerzystę na twoje wesele niezapomniany film ślubny

Kalendarium

Za 11 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »