Technologie » Komputery

Newline ATLAS: monitor interaktywny, który powstał z myślą o szkołach

Newline ATLAS: monitor interaktywny, który powstał z myślą o szkołach
Zobacz więcej zdjęć »
Intuicyjna obsługa. Bezprzewodowe przesyłanie treści. Pisanie jak po zwykłej tablicy. Rozpoznawanie gestów Windows - pisanie, wymazywanie dłonią, powiększanie i zmniejszanie, oraz przesuwanie materiałów – jak na smartfonie. 20 punktów dotyku. Pełna kompatybilność z Windows Ink oraz Office 365.

Monitory interaktywne zastępują w szkołach tablice interaktywne i projektory. Jest to naturalny trend, za którym przemawia oszczędność czasu i pieniędzy. Żywotność monitora interaktywnego Newline ATLAS to minimum 50 000 godzin w odróżnieniu do projektora, którego żywotność wynosi ok 3000 godzin.

Na monitorze piszemy analogicznie  jak na tablicy, a dodatkowo możemy korzystać z funkcji interaktywnych podobnie jak na smartfonie. Pisanie i wymazywanie jest całkowicie naturalne i nie trzeba się go uczyć. Podobnie jak powiększanie/zmniejszanie dwoma palcami czy przesuwanie tego, co jest na ekranie. Te gesty są powszechnie znane i używane, dlatego nauka obsługi monitora Newline nie wymaga długich szkoleń, a praca z Microsoft Office i narzędziem Windows Ink jest czystą przyjemnością.

Newline ATLAS oferuje 4 mikrofony. Podłączenie opcjonalnego Soundbara Newline z kamerą 4K – daje nie tylko znakomitą jakość dźwięku, ale również możliwość korzystania z popularnych programów wideokonferencyjnych.

Co ważne, monitor został wyposażony w aktywny filtr światła niebieskiego wbudowany w panel. Jest to usprawnienie na poziomie sprzętowym, a nie tylko w postaci oprogramowania. To istotna informacja dla wszystkich użytkowników, ponieważ nadmierna ekspozycja na światło niebieskie, powoduje problemy ze wzrokiem. Dodatkowo w monitorze Newline ATLAS ochrona wzroku nie odbywa się kosztem utraty jakości obrazu i wyświetlanych kolorów, które dzięki matrycy wspierającej White Color Gamut (szeroką paletę barw) są bardzo realistyczne.

Newline ATLAS oferuje również zestaw oprogramowania Newline dla Android z dożywotnią licencją. Newline Cast pozwala, aby uczniowie dzielili się materiałami ze swoich urządzeń, udostępniając je na monitorze. Co ważne, nie muszą korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.  Newline Broadcast to szansa dla nauczyciela na przekazanie obrazu z monitora nawet do 200 innych urządzeniach w dowolnych lokalizacjach na świecie. Nie trzeba przy tym instalować dodatkowych aplikacji - wystarczy przeglądarka. Przez pierwsze trzy lata bezpłatnie, użytkownicy Newline ATLAS mogą też korzystać z funkcji, które daje  Newline Display Management. Chodzi tu o usprawnienie obsługi technicznej i zdalne zarządzanie grupą monitorów. Korzystając z bezpiecznego portalu internetowego, z dowolnej lokalizacji,  administrator systemu może wprowadzać zmiany na wszystkich posiadanych monitorach Newline ATLAS.

Monitory Newline ATLAS są dostępne rozmiarach 65”, 75” i 86”. Każdy z nich jest wyposażony w slot na komputer OPS i gotowy do podłączenia opcjonalnego Soundbara z kamerą 4k.

Newline ATLAS 65” jest dostępny w cenie 7920 zł + 23% VAT

Newline ATLAS 75” jest dostępny w cenie 11 880 zł  + 23% VAT

Newline ATLAS 86” jest dostępny w cenie 14 080 zł + 23% VAT

Monitory interaktywne do celów dydaktycznych, dla szkół są sprzedawane z 0% VATRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »