Technologie » Komputery

Newline FLEX - dotykowy monitor 4K UHD o przekątnej 27 cali z kamerą

Newline FLEX - dotykowy monitor 4K UHD o przekątnej 27 cali z kamerą
Zobacz więcej zdjęć »
Monitor ma ruchomą kamerę 4K, zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa oraz głośniki i subwoofer. Wysoką precyzję dotyku zapewnia pojemnościowa technologia P-CAP oraz certyfikowana technologia Optical Bonding. W zestawie jest aktywny pisak, który umożliwia precyzyjne pisanie po ekranie

Newline FLEX został zaprojektowany z myślą o osobach, dla których szybkość, wygoda i precyzja pracy mają duże znaczenie. Podłączony do komputera (plug and play) staje się znakomitym narzędziem do wideokonferencji, a także platformą do współpracy pozwalającą wygodnie pisać aktywnym pisakiem. Dzięki rozpoznawaniu gestów można na nim pracować intuicyjnie, jak na smartfonie – powiększać i pomniejszać obiekty, przesuwać, dodatkowo pisać i wymazywać.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

To właśnie obsługa dotykowa jest najbardziej naturalna i intuicyjna. Żeby wygodnie pisać wystarczy pochylić Newline FLEX (w zakresie od 10° do 45°). Można dodawać notatki do dokumentów, korzystając z dowolnego oprogramowania. Aktywny pisak działa z - wbudowaną w Windows 10 - technologią Windows Ink. Newline FLEX wykorzystuje technologię Palm Rejection, dzięki czemu można oprzeć dłoń na monitorze i wygodnie pisać, a także rysować.

Certyfikowana technologia Optical Bonding odpowiada za znakomity obraz i dużą precyzję pisania po ekranie. Jest to możliwe dzięki zespoleniu przedniej szyby ochronnej z panelem LCD i pozbyciu się w ten sposób pustej przestrzeni. Dzięki temu otrzymujemy efekt pisania jak po kartce papieru – wygodnie i precyzyjnie. Monitor FLEX odwzorowuje szeroką paletę barw (tzw. Wide Color Gamut).

Z Newline FLEX nie potrzebujemy dodatkowych urządzeń peryferyjnych. Kamera 4K UHD oferuje kąt widzenia 120° z zakresem pochylenia od -20° do 80°. Do dyspozycji mamy zestaw 8 mikrofonów z redukcją szumów i echa. Za znakomitą jakość dźwięku odpowiada – 2.1 High Quality System z dwoma głośnikami 5W i wbudowanym  subwooferem 10W. Z poziomu monitora – za pomocą przycisków szybkiego dostępu - zarządzamy dźwiękiem i obrazem bez względu na oprogramowanie (np. system do wideokonferencji) z którego korzystamy w danej chwili.  

Monitor wspiera technologię biometrycznej weryfikacji – Windows Hello. Do dyspozycji mamy gniazda: USB-C (ładowanie 60W, obraz, dźwięk), HDMI 2.0, USB-A 3.0, Line-In  (Jack 3.5mm). Dodatkowo FLEX posiada port na moduł SDM-L.

Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy używają wideokonferencji. Dla tych, którzy nie chcą już dłużej korzystać z myszki do pisania po ekranie. Dla osób, które teraz muszą skanować, żeby przenieść dokumenty, rysunki czy notatki do komputera. Dla nauczycieli, dla wykładowców, dla uczniów, dla projektantów, dla pracujących w biurze i w domu. Flex świetnie sprawdzi się w roli monitora komputerowego 27 cali o rozdzielczości 4K.

Bliższe informacje: https://newline-interactive.com/pl/flex/

Film: https://www.youtube.com/watch?v=zU-63fxJooI 

Specyfikacja techniczna 

Model

TT-2721AIO

Ekran

Rozmiar ekranu

27"

Rozdzielczość

3840 x 2160 (4K/UHD)

Proporcje ekranu

16:9

Jasność

350 cd/m² (Typ.)

Kontrast

1000:1

Dotyk

Powierzchnia dotykowa

Certyfikowany Optical Bonding/ Odporny na rozmazania

Techonologia dotyku

Pojemnościowa (Multi Touch)

Typ dotyku

Palec/ Aktywny Pisak z technologią Palm Rejection

Narzędzia

Aktywny Pisak (MPP 1.51, 1024 punkty nacisku, wysoka precyzja)

Kamera i Mikrofony

Rozdzielczość kamery

4K/UHD

Pole widzenia

120° FOV Lenses

Kąt obrotu kamery

-20° do 80°

Windows Hello

Tak

Mikrofon

Zestaw 8 Mikrofonów

Automatyczna regulacja wzmocnienia

Tak

Aktywna redukcja hałasu

Tak

Eliminowanie echa akustycznego

Tak

Głośniki

System Audio

2.1 High Quality System

Maksymalna moc wyjściowa

2 x 5W + 10W Subwoofer

Porty

Wejścia / Wyjścia

USB Type-C 3.1, 1st Gen (Moc wyjściowa60W) × 1, HDMI 2.0 (4K@60Hz) × 1, USB-A 3.0 × 1, Line In (Jack 3,5 mm) x 1, USB-B 3.0 (Touch) × 1, Line Out (Jack 3,5 mm) × 1

Możliwość aktualizacji systemu

Intel SDM Ready (SDM-L)

Inne

Waga

10,2 Kg

Zabezpieczenie

Kensington Lock

 

 Cena sugerowana 4399 zł brutto (z VAT). Dostępność w Polsce – kwiecień 2021.

Cena sugerowana 4399 zł brutto (z VAT). Dostępność w Polsce – kwiecień 2021.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »