Technologie » Komputery

Newline MIRA HO: monitor interaktywny z opcjonalnym soundbarem z kamerą 4K

Newline MIRA HO: monitor interaktywny z opcjonalnym soundbarem z kamerą 4K
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowszy monitor Newline wpisuje się w bieżące potrzeby firm i uczelni, które stoją przed wyborem modelu pracy i współpracy na najbliższe miesiące. Wiele wskazuje na to, że większość wybierze model hybrydowy, łączący pracę zdalną z funkcjonowaniem w biurze w reżimie sanitarnym.

W tych okolicznościach potrzebne będzie narzędzie, które pomoże realizować dotychczasowe zadania, dzielić się materiałami i korzystać z rozwiązań wideokonferencyjnych z biura. Odpowiedzą jest Newline Mira HO.

 
Monitor oferuje znakomitą jakość wyświetlanego obrazu dobrze widocznego z każdego miejsca w sali oraz szybką i precyzyjną reakcję na dotyk. Z dolną kamerą 1080p, czterema mikrofonami przekazującymi dźwięk w bardzo dobrej jakości z redukcją szumów i echa oraz dwoma głośnikami 15W jest kompletnym zestawem do wideokonferencji. W połączeniu z Soundbarem Newline z górną kamerą 4K staje się jeszcze ciekawszą propozycją – zdecydowanie wartą rozważenia.

Najważniejszą funkcjonalnością, której należy wymagać od interaktywnego monitora biznesowego, jest rozpoznawanie gestów Windows. Pisanie po dokumentach, wymazywanie  dłonią, powiększanie i zmniejszanie, aby dostosować wielkość oraz przesuwanie materiałów – zupełnie jak na smartfonie - musi działać naturalnie i intuicyjnie. To gwarantuje wydajną pracę z pakietem Microsoft Office i narzędziem Windows Ink. Bez długich szkoleń i zastanawiania się nad obsługą urządzenia.

Gwarancją naturalnych, żywych kolorów w monitorze Newline MIRA HO jest standard WCG (Wide Color Gamut), czyli szeroka paleta barw. Unikalna technologia Optical Bonding wiąże się z zespoleniem powierzchni dotykowej z panelem LCD, co pozwala osiągnąć rzeczywisty kąt  widzenia 178° - podawany dla monitora jako całości. Smart Meeting Platform, czyli system operacyjny oparty o Android 8.0, działa bardzo szybko, sprawnie przełącza źródła i wspiera instalowanie nowych aplikacji.

Newline MIRA HO oferuje też zestaw unikalnego oprogramowania Newline z dożywotnią licencją. Newline Cast pozwala na przesyłanie obrazu z dowolnego urządzenia na monitor. Może to być laptop, komputer stacjonarny, tablet czy smartfon. Co ważne, nie muszą one korzystać z tej samej sieci WiFi co monitor.  Newline Broadcast pozwala na przekazanie obrazu z monitora nawet na 200 innych urządzeń w dowolnych lokalizacjach na świecie - wystarczy przeglądarka. Nie trzeba instalować dodatkowych aplikacji na połączonych urządzeniach. Newline Launch Control jest narzędziem do szybkiego i wygodnego logowania się na własnym koncie Microsoft za pomocą smartfona.

Monitory Newline MIRA HO są dostępne rozmiarach 65", 75" i 86". Każdy z nich jest wyposażony w slot na komputer OPS i gotowy do podłączenia opcjonalnego Soundbara z kamerą 4k.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »