Dom » Budownictwo

Nexity: sukces II etapu inwestycji LifeTown

Nexity: sukces II etapu inwestycji LifeTown
Zobacz więcej zdjęć »
W efekcie projektu zlokalizowanego przy ul. Kłobuckiej 6, powstanie 129 funkcjonalnych mieszkań sprzedawanych wraz z prawem do gruntu. Podczas 3-dniowej inauguracji inwestycji aż 40 proc. mieszkań znalazło przyszłych lokatorów.

W ostatni weekend maja 2018 roku, spółka Nexity wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla LifeTown. Inwestycja docelowo będzie składać się z 129 mieszkań, o powierzchni od 28 do 66 mkw. rozmieszczonych 4‑piętrowym budynku Yellow.

Standard i cena mają znaczenie

Funkcjonalny układ lokali w inwestycji LifeTown II pozwoli zarówno singlom, jak i rodzinom z dziećmi wybrać lokal dopasowany do ich potrzeb. Każde mieszkanie wyposażone jest w inteligentny system sterowania domem, Nexity Smart. Lokale usytuowane na parterze będą miały przestrzenne ogródki, a te na wyższych kondygnacjach balkony. Warto nadmienić, że ponad połowa mieszkań będzie wyposażona w widną kuchnię.  Przyszli mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaż podziemny, komórki lokatorskie na piętrach oraz lokale usługowe usytuowane na parterze budynku. Mieszkania w ramach osiedla będą sprzedawane wraz z prawem własności gruntu.  Deweloper zadbał również o rekreację mieszkańców. Na terenie osiedla LifeTown zostanie wydzielona strefa rekreacyjna z jeziorem na wyłączność, placem zabaw i ławkami multimedialnymi do ładowania urządzeń mobilnych. To wszystko sprawiło, że podczas inauguracji sprzedaży inwestycji w dniach 25-27 maja 2018 roku, deweloper sprzedał ponad 40 proc. mieszkań z oferty.

W ramach inwestycji LifeTown oferujemy lokale o zróżnicowanej powierzchni, położone w niedalekiej odległości od najważniejszego centrum biznesowego stolicy, dostosowane zarówno do potrzeb kilkuosobowej rodziny, jak i młodych, aktywnych singli. Osiedla budowane przez Nexity wyróżnią nowoczesność i funkcjonalność, a same lokale są doskonale rozplanowane. Dbamy o to, by nasze inwestycje było bardzo dobrze zlokalizowane – mieściły się w atrakcyjnych dzielnicach Warszawy, w okolicy głównych szlaków komunikacyjnych. Przy wyborze miejsca pod budowę nowej realizacji Nexity przywiązuje dużą wagę do jego otoczenia, istotne jest by przyszli mieszkańcy osiedla mieli do dyspozycji dobrze rozwiniętą infrastrukturę usługową. To wszystko sprawia, że nasze inwestycje cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, a większość lokali jest kupowana we wstępnej fazie projektu, między innymi za sprawą korzystnego stosunku ceny do jakości – mówi Adam Dąbkowski, Dyrektor Generalny Nexity Polska.

 

Firma Nexity jest obecna na polskim rynku nieruchomości mieszkaniowych od 5 lat. Obecne realizuje kilka projektów deweloperskich w Warszawie – Next Ursus (www.nextursus.pl) przy ul. Posag 7 Panien 16, MY Bemowo (www.mybemowo.pl) przy ul. Batalionów Chłopskich 79, SkyLife (www.skylife.pl) przy ul. Jana Kazimierza 33 oraz LifeTown (www.lifetown.pl) przy  ul. Kłobuckiej 6. Deweloper w najbliższym czasie planuje rozpocząć działalność w kolejnych aglomeracjach w Polsce.

 

O Nexity:

Grupa Nexity to czołowy dostawca kompleksowych usług na rynku nieruchomości we Francji. Oferuje szeroki zakres doradztwa i ekspertyz, produktów, świadczeń oraz rozwiązań. Od ponad 40 lat buduje i zarządza nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi we Francji, a także na a terenie innych krajów Europy, m.in. Włoch, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii. Spółka obecna jest na polskim rynku nieruchomości od 2013 roku.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MCConsultants

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »