Motoryzacja » Samochody

Nick Connor pokieruje marką Polestar

Nick Connor pokieruje marką Polestar
Zobacz więcej zdjęć »
Firma Volvo Car Corporation mianowała nowego szefa marki Polestar, produkującej najbardziej sportowe odmiany aut szwedzkiej marki. Od zeszłego roku Polestar w całości należy do koncernu z Goeteborga. Nick Connor obejmie kierownictwo nad tą wyjątkową marką już 1 lipca 2016 roku.


Nowy szef marki Polestar ma za sobą ogromne sukcesy sprzedażowe. Przez ostatnie cztery lata kierował brytyjskim oddziałem Volvo. W tym czasie sprzedaż Volvo w tym kraju wzrosła o 60%. Brytyjczyk zastąpi na stanowisku Björna Sällströma, który kierował marką Polestar od czasu jej przejęcia przez Volvo w lipcu ubiegłego roku.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nick Connor będzie odpowiedzialny za rozwój marki Polestar oraz za wzrost sprzedaży sygnowanych przez nią aut.

– Nick ma bardzo duże doświadczenie sprzedażowe, co udowodnił swoimi doskonałymi, rekordowymi wynikami sprzedaży, a także rozwojem sieci sprzedaży. Teraz jego wiedza posłuży do rozwoju naszej marki Polestar, która jest częścią naszej firmy i przed którą stawiamy konkretne cele biznesowe – powiedział prezes Volvo Cars Håkan Samuelsson.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

JK PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »