Motoryzacja » Moto Serwis

Nie będzie zmian w prawie jazdy w 2016 roku

Nie będzie zmian w prawie jazdy w 2016 roku
Zobacz więcej zdjęć »
Zapowiadane od 4 stycznia 2016 roku nowe zasady szkolenia przyszłych kierowców zostały odroczone. Przyczyną są opóźnienia we wdrożeniu systemu CEPiK (Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców). Co to oznacza dla kandydatów na kierowców?

Osoby ubiegające się o prawo jazdy nie będą musiały po ukończonym kursie chodzić na dodatkowe płatne i obowiązkowe kursy doszkalające teoretyczne i praktyczne prowadzone przez WORD np. kursy jazdy na śliskiej nawierzchni, ominie ich również kilka innych problemów. Młodzi kierowcy nie będą musieli również podlegać dodatkowym limitom prędkości, nie zostanie im zakazane podejmowanie pracy jako kierowca czy prowadzenie działalności zawodowej ściśle związanej z prowadzeniem auta. Oprócz tego świeżo upieczony kierowca nie będzie musiał obawiać się tego, że będzie go obowiązywał dłuższy okres próbny dla osób łamiących przepisy kodeksu drogowego czy cofnięcie uprawnień jeśli popełni w okresie próbnym co najmniej trzy wykroczenia ukarane mandatem karnym czy jedno przestępstwo drogowe. Zmiany w przepisach pojawią się prawdopodobnie w 2017 roku.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

sm

Komentarze (1)

 • avatar
  ~kredyt na dowód 2015-12-30 15:33:15

  Pożyczka na Dowód dla Każdego http://kredytyk.pl
  od 100zł do 200.000zł Odbierz pieniądze!
  - Pożyczki na Dowód bez zaświadczeń
  - kredyty przez internet, dla Firm
  - Kredyt na mieszkanie/hipotekę
  - Kredyt Samochodowy, chwilówki na dowód bez bik
  Wypełnij krótki wniosek a my do Ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla Ciebie!
  http://www.kredytyk.pl


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »