Społeczeństwo » Społeczeństwo

Nie kochasz? To sprzedaj! Startuje kampania Mooney.pl

Za 7 dni Walentynki. Z tej okazji internetowy skup Mooney.pl uruchamia akcję: "Nie kochasz? To sprzedaj!". Zachęca ona do sprzedaży w skupie niepotrzebnych, nieużywanych i obojętnych przedmiotów.

Wokół każdego z nas znajduje się wiele produktów, z których już nie korzystamy, a które tylko zajmują miejsce. Przestały się nam podobać, brzydko się zestarzały, znudziły się nam albo po prostu znaleźliśmy sobie ciekawsze zamienniki. Przyczyn rozstania może być wiele. Zamiast jednak ciągnąć taki stan w nieskończoność, warto podjąć stanowczą decyzję: sprzedaję!
Wystarczy kilka chwil, by wysłać swoją propozycję do skupu on-line Mooney.pl. Eksperci od wyceny przygotują ofertę, za ile dany produkt (lub produkty) są gotowi odkupić. Po zaakceptowaniu oferty przez sprzedającego, Mooney.pl na swój koszt wysyła kuriera, który odbierze paczkę i dostarczy do skupu. Pieniądze na konto sprzedającego wysyłanego są równie szybko - nawet w 24 godziny.
Główną zaletą serwisu jest Prze-skup, czyli gotowść do kupna niemal każdego przedmiotu. Chcesz sprzedać smartfona? Zamierzasz sprzedać biżuterię? Planujesz sprzedaż książek? A może przymierzasz się do sprzedaży markowych ubrań? To wszystko możesz z łatwością sprzedać właśnie w Prze-skupie.
Mooney.pl od początku swego działania stanowi ciekawą alternatywę wobec aukcji internetowych czy tablic ogłoszeniowych. Dlaczego warto z niego skorzystać?
  • jest całkowicie bezpłatny - nie ma tam żadnych prowizji ani ukrytych opłat
  • przesyłka jest darmowa - Mooney.pl wysyła kuriera na swój koszt
  • zbiorcze transakcje - za jednym razem można sprzedać kilka produktów, co pozwala na oszczędność czasu
  • natychmiastowe działanie - nie trzeba czekać na decyzję o kupnie produktu, wyceny przeprowadzane są bardzo szybko
  • błyskawiczna gotówka - pieniądze trafią na konto sprzedającego nawet 24h po zakończeniu sprzedaży.
Propozycje swoich niekochanych przedmiotów można wysyłać tutaj.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wielkaradosc

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »