Dom » Budownictwo

Nie przegap szansy i wyróżnij swój produkt tytułem „Diament Stolarki”!

Nie przegap szansy i wyróżnij swój produkt tytułem „Diament Stolarki”!
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze tylko przez dwa tygodnie producenci okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych mogą zgłosić swoje produkty do udziału w 3. edycji konkursu wzorniczego "Diamenty Stolarki". Udział w konkursie jest bezpłatny. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2016 r.

Konkurs "Diamenty Stolarki" po raz kolejny towarzyszy Międzynarodowym Targom Budowlanym i Wnętrzarskim Warsaw Build, których 4. edycja odbędzie się w listopadzie br. w Warszawie. Celem konkursu jest podkreślenie roli jaką na współczesnym rynku odgrywa ciekawy design produktów stolarki budowlanej. Niezależne Jury złożone z ekspertów branży, architektów, a także potencjalnych nabywców, zgromadzonych na targach Warsaw Build 2016, wyróżni najciekawsze produkty w kategoriach:

·         okna,

·         drzwi,

·         bramy garażowe

·         osłony okienne.

Wyroby będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań. Zgłoszenia przesyłać można do 30 września 2016 na adres: konkurs@warsawbuild.pl

 

Wybrane do finału produkty zostaną zaprezentowane w strefie konkursowej targów Warsaw Build, w warszawskim EXPO XXI, w dniach 16-18 listopada 2016 r. Wydarzenie jest największą w regionie okazją do spotkań dla przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów materiałów budowlanych, wykonawców i montażystów z całego świata. Trendy rynkowe i innowacyjne rozwiązania na rynku stolarki w Polsce będą także jednym wiodących z tematów, omawianych przez ekspertów w części panelowej.

Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej http://warsawbuild.pl/Konkursy/Diamenty-Stolarki.aspx.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »