Firma » Biznes

NIE PRZYJMUJ W CIEMNO! PRZETESTUJ ZANIM ZATRUDNISZ!

Według Goldenline.pl koszt tylko jednej nieudanej rekrutacji to ponad 36.000 zł! Nie mówiąc o czasie i energii poświęconej na poszukiwania, wdrożenie i przeszkolenie nieodpowiednich pracowników. Nie wyrzucaj pieniędzy w błoto!

Przetestuj kandydata zanim go zatrudnisz!

Przetestuj pracownika zanim go awansujesz!

Przetestuj siebie zanim zmienisz pracę!

Jobhouse jako jedna z pierwszych w Polsce oferuje testy Thomas International jako dodatkową formę weryfikacji kandydatów. Testy Thomasa to idealny sposób, aby poznać predyspozycje zawodowe kandydatów do pracy, obecnych pracowników w drodze do awansu oraz osób, które zastanawiają się nad własną ścieżką rozwoju zawodowego.

Testy Thomasa to jedno z najstarszych narzędzi psychometrycznych stosowane od 35 lat w ponad 100 krajach na całym świecie. W zależności od potrzeb Klienta oferowane są 3 rodzaje testów, których wypełnienie odbywa się online i zajmuje od kilku do kilkudziesięciu minut, a wyniki wraz z interpretacją dostarczane są w dowolnym języku w ciągu 24 godzin.

Trzy testy jeden cel

Pierwszy z testów „JOB” przeznaczony jest dla pracodawcy i pozwala stworzyć profil idealnego kandydata na dane stanowisko.

Drugi test „PPA”, wypełniany jest przez kandydata. Dzięki testowi otrzymujemy informacje dotyczące inteligencji emocjonalnej oraz stylu zachowania osoby w sytuacjach zawodowych. Dowiadujemy się, jakie są jej mocne strony i ograniczenia, w jaki sposób się komunikuje, czy potrafi działać samodzielnie, co ją motywuje. Aby ocenić, który z kandydatów najlepiej odpowiada oczekiwaniom pracodawcy, porównujemy wyniki PPA z wynikami JOB.

Trzeci test „GIA” dotyczy tzw. inteligencji płynnej kandydata. Badamy rozumowanie i porównywanie elementów, posługiwanie się liczbami, znaczenie słów oraz orientację przestrzenną. Dzięki testowi będziemy mogli wybrać kandydata posiadającego umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i procedur oraz reagowania na zmiany, co pomoże w przyszłości na zmaksymalizowanie jego wydajności dla dobra firmy.

- Z badań wynika, że aż 4 na 5 kandydatów kłamie w CV[1]. Na rozmowach kwalifikacyjnych najczęściej wygrywają osoby, które potrafią lepiej się sprzedać. Dzięki testom Thomasa widzimy czarno na białym cechy i predyspozycje kandydatów. Testu nie da się oszukać, a niewprawionego rekrutera, niestety tak. Jeżeli chcemy mieć 100% pewność, czy dana osoba się sprawdzi, polecam powierzenie rekrutacji profesjonalistom i uzupełnienie jej o testy Thomasa – uzasadnia Natalia Bogdan, właścicielka i prezes zarządu agencji rekrutacyjnej Jobhouse.

Więcej informacji: www.thomas.jobhouse.pl[1] http://gazetapraca.pl/gazetapraca/1,90443,20111570,czterech-na-pieciu-kandydatow-klamie-w-cv.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

dorota5

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »