Gospodarka » Przemysł

Nie wahaj się — przejdź na prąd stało cenny z PGE!

Wyobraźmy sobie jeden dzień bez prądu… Zapewne dla wielu z nas oznaczałoby to katastrofę. Obecnie niemalże wszystkie, nawet podstawowe czynności domowe i biurowe wykonywane są z użyciem prądu. Kiedyś, w czasach monopolu na rynku energetycznym, dostawca tego dobra był z góry narzucony.

Dziś sytuacja ta diametralnie się zmieniła; obecnie sami możemy wybrać najkorzystniejszą opcję dostawy energii elektrycznej dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą specjalną PGE, dostępną już tylko do końca czerwca. Gwarantuje ona stałą cenę za dostawy prądu nawet do końca 2014. Nie wahaj się – przejdź na prąd stałocenny!

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Aby zapoznać wszystkich ze swoją wiosenną ofertą, PGE przygotowało cały szereg specjalnych aktywności. Miały one na celu pokazanie, jak łatwo i płynnie można zmienić dostawcę prądu, wybierając jednocześnie opcję gwarantującą niezmienność cen
w okresie obowiązywania umowy. W czerwcu odbyły się m.in. pokazy taneczne, a robiących zakupy w Tesco na przejściach dla pieszych prowadzili fachowi przeprowadzacze. Dodatkowo wszelkie informacje związane z możliwością przejścia na prąd stałocenny omawiane były w specjalnie przygotowanych punktach informacyjno-sprzedażowych usytuowanych w hipermarketach Tesco przy ul. Połczyńskiej, Górczewskiej i al. KEN
w Warszawie.

 

Polska Grupa Energetyczna daje gwarancję bezpiecznej dostawy prądu do domów oraz firm. Specjalna, wakacyjna oferta dostaw prądu dostępna jest w dwóch wariantach. Pierwszy dotyczy stałych klientów PGE, którym kończy się dotychczasowa gwarancja ceny. Jeżeli zdecydują się oni na przedłużenie umowy, stała cena będzie ich obowiązywać do końca 2014 roku. Klienci, którzy do tej pory korzystali z usług innego dostawcy, będą mieli gwarancję stałej ceny do końca 2013 roku. Należy się spieszyć, bo czasu zostało już bardzo niewiele! Oferta obowiązuje jedynie do końca czerwca.

 

Jakie są plusy wynikające ze współpracy z PGE? Wraz z podpisaniem umowy, oprócz gwarancji stałej ceny, PGE umożliwia znaczne obniżenie kosztów za energię bez konieczności uiszczania opłaty manipulacyjnej oraz podejmowania zbędnych formalności.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

kas_pol

Komentarze (1)

  • avatar
    ~wess 2014-09-09 15:19:47

    Ja skorzystałem z oferty Novum, bo prowadzili system sprzedaży pakietowej. Miałem problem z ustaleniem sobie pakietu, bo dopiero poszedłem "na swoje", ale na podstawie moich rachunków pomogli mi ustalić miesięczne zużycie prądu i ułatwili mi wybór pakietu. No i ucieszyło mnie, że przy każdym pakiecie oferują 36 miesięcy gwarancji ceny


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »