Dom » Wnętrza

Niebanalne oświetlenie w sypialni

Niebanalne oświetlenie w sypialni
Zobacz więcej zdjęć »
Kiedy dni są krótsze, światło jest niczym balsam dla duszy. Dlatego jesienią - gdy za oknem szybko robi się ciemno - więcej czasu spędzamy przy sztucznym niż naturalnym świetle.

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane oświetlenie pomaga kreować atmosferę panującą w mieszkaniu, jednocześnie porządkując wystrój wnętrza. Jest to szczególnie istotne w przypadku sypialni - pomieszczenia, w którym odpoczywamy i regenerujemy siły na kolejne dni.

Dekoria.pl - producent tekstyliów domowych - stale poszerza swoją ofertę o nowe dekoracje, dzięki którym zbudujemy klimat i niepowtarzalną atmosferę we wnętrzu. Wśród nowości pojawiło się wiele ciekawych - zarówno pod względem designu, jak i kolorystyki - lamp stołowych, wiszących i podłogowych.

Światło w sypialni powinno komponować się z kolorami ścian, a także z materiałami wykorzystanymi w aranżacji pomieszczenia. Dlatego najczęściej wybierane jest to  o ciepłej, subtelnej barwie, rzucające delikatne refleksy na ściany i sufit. Ważne, by światło nie oślepiało i tu z pomocą przychodzą klosze - stożkowe kwadratowe czy owalne - których oferta w internetowym sklepie Dekoria.pl jest bardzo bogata. Dostępne w różnych odcieniach, a także stylach, wpiszą się w wystrój pomieszczenia. Każdą z tych lamp - poza wiszącymi - możesz  postawić na stole, komodzie bądź przy łóżku. Nie zajmują dużo miejsca, a wyglądają bardzo efektownie. Natomiast lampy sufitowe, wykonane z metalu         i drobnych kryształków, zawieszone emitują łagodne, rozproszone światło.

Poprzez wybór lamy możemy wyrazić swoją osobowość. Starannie dobrane oświetlenie podkreśli kolorystykę i styl wnętrza, a także zbuduje nastrój w nim panujący. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »