Dom » Architektura

Niebiańska podłoga

Niebiańska podłoga
Zobacz więcej zdjęć »
Nadaj swojej podłodze gwiazdkowy wygląd, który będzie modny także długo po Świętach. Podpowiadamy, jak ułatwić sobie układanie płytek i jak w prosty sposób, odświeżyć podłogi w “gwiazdorskim” stylu!

Lista potrzebnych materiałów:
  • Płytki w gwiazdki (lub inny wzór, który lubisz)
  • Klej do płytek podłogowych
  • Paca zębata
  • Wiaderko
  • Dalmierz laserowy np. PLR 50 C Bosch
  • Aplikacja PLR measure&go (do pobrania w App Store lub GooglePlay).
Działamy!
W celu zakupu odpowiedniej liczby płytek zmierz dokładnie całe pomieszczenie.
Zdarzyło Ci się kiedyś kupić za dużo lub za mało płytek czy kleju? Z dalmierzem
laserowym, np. Bosch PLR 50 C, to już się nie powtórzy! To niewielkie narzędzie jest naprawdę nieocenioną pomocą w pracach budowlanych, konstruktorskich i remontowych.
 
Jeśli macie już dalmierz Bosch, rekomendujemy także ściągnięcie aplikacji PLR measure&go na tablet lub smartfon. Będzie cenną pomocą w mierzeniu wszelkich pomieszczeń. W aplikacji możesz umieścić obrys pomieszczenia i rysować linię dla każdego pobranego przez Ciebie pomiaru, co pozwala stworzyć cyfrowy schemat Twojego pomieszczenia. Dzięki technologii Bluetooth dalmierz PLR 50 C przenosi wszystkie pomiary na schemat na Twoim tablecie czy w telefonie. Dzięki temu możesz szybko skalkulować, ile potrzebujesz materiałów budowlanych, na przykład płytek. Z okazji świąt rekomendujemy płytki z motywem gwiazd. Czarno-białe szachownice są w modzie od kilku sezonów i nic nie zapowiada, aby to się miało wkrótce zmienić. 
 
Jeśli wszystko dokładnie pomierzyłeś i kupiłeś potrzebne materiały, możesz zająć się przygotowaniem podłogi. W tym celu musisz ją dokładnie oczyścić i upewnić się, że jest równa, sucha i odkurzona. Następnie wymieszaj klej do płytek zgodnie z instrukcją producenta i, używając pacy zębatej, rozprowadź na podłodze równą warstwę. Płytki ułóż na warstwie kleju. Pamiętaj, aby mocno je dociskać. Upewnij się, że pomiędzy płytkami nie zostały żadne luki, a wzory, np. gwiazdy, są właściwie dopasowane. Ewentualne nierówności pomoże Ci wyrównać praktyczna funkcja poziomicy dostępna w dalmierzu PLR 50 C.
 
Mamy nadzieję, że gwiazdy na Twojej podłodze wniosą odrobinę magii do Twojego domu! 


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Paulina Rucińska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 114904 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )