Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Niedźwiadki w Centrum Janki

Niedźwiadki w Centrum Janki
Zobacz więcej zdjęć »
W ostatnią sobotę w Centrum Janki podziwialiśmy bajecznie kolorowe misie, z których każdy prezentował inny gatunek. Niedźwiedzie polarne, brunatne, misie uszatki oraz misie wzorowane na Kubusiu Puchatku łączyło jedno – były to zabawki zaprojektowane przez dzieci.
Podczas sobotnich „Warsztatów twórczego rozwoju" w Centrum Janki dzieci obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Mali plastycy, przy wsparciu artystów z Fundacji Atelier, projektowali i wykonywali niepowtarzalne misie - zabawki. Niedźwiadki były uśmiechnięte i poważne, kolorowe i brązowe, ale przede wszystkim oryginalne i zrobione własnoręcznie przez dzieci.
Ich różnorodność odzwierciedlała charaktery i pomysłowość małych artystów, dowodząc, że dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Projekt „Warsztaty twórczego rozwoju" to cykl zajęć edukacyjnych prowadzonych w Centrum Janki, podczas których dzieci poznają wszystkie środki plastycznego wyrazu - od szkicowania, przez techniki tradycyjne
i mieszane, aż do tworzenia kolaży i kompozycji z elementami grafiki. Każdorazowo, artyści Fundacji Atelier przybliżają uczestnikom zajęć specyfikę przyborów malarskich i pokazują jak ich używać. Ideą warsztatów jest nauka poprzez zabawę, która jednocześnie kształtuje rozwój artystyczny najmłodszych oraz ich wrażliwość na kolor, formę i światło. Program obejmuje zajęcia dla dzieci od 3 roku życia.

Kolejne zajęcia odbędą się 10 grudnia 2011 r., a ich motywem przewodnim będą „Ozdoby świąteczne". Udział w Warsztatach jest bezpłatny. Dodatkowe informacje: www.facebook.com/warsztatytworczegorozwoju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »