Technologie » Komputery

Niesamowite myszy Logitecha z serii MX

Potrzeba realizowania wielu zadań w krótkim czasie sprawiła, że już 1 na 10 osób pracuje na kilku komputerach jednocześnie. Ułatwia to wykonywanie obowiązków i zwiększa produktywność.Jednak ciągłe przełączanie się pomiędzy urządzeniami może być uciążliwe. Logitech oferuje rozwiązanie tego problemu.

Jest nim oprogramowanie FLOW, które w połączeniu z myszką MX Anywhere 2S gwarantuje łączność z nawet trzema urządzeniami jednocześnie.

Oprócz oprogramowania FLOW zalety myszki zawarte są również w jej właściwościach fizycznych. MX Anywhere 2S wyposażono w znakomity czujnik laserowy Darkfield, zapewniający szybką i precyzyjną pracę z czułością do 4 000 DPI. Co to oznacza? W skrócie: możesz przesuwać kursor delikatnymi ruchami dłoni, nawet jeśli masz ogromny monitor. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii śledzenia ruchów urządzenie może pracować na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. Nowa generacja Logitech MX oferuje również długie działanie na baterii. Po pełnym naładowaniu, wbudowany akumulator pozwala na korzystanie z urządzeń nawet do 70 dni, więc nie musisz się martwić, czy masz pod ręką „paluszki”.

Kółko przewijania w MX Anywhere 2S działa w dwóch trybach. Tryb swobodny umożliwia komfortowe i szybkie przeglądanie długich dokumentów oraz stron internetowych. Zaledwie jednym kliknięciem kółka możesz bezproblemowo przestawić mysz na tryb precyzyjny.

Urządzenie zostało zaprojektowanie tak, aby zapewnić ci maksymalny komfort. Ponadto niewielki, mobilny kształt sprawdzi się w domu, podczas aktywności biurowych oraz w podróży.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Wiktor Woźniakowski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »