Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Niezbędne na pikniku

Niezbędne na pikniku
Zobacz więcej zdjęć »
Lato to czas, który chętnie spędzamy w otoczeniu przyrody – wyprawy za miasto i wieczory na tarasie to najlepszy sposób celebrowania wolnych chwil.

Jan Niezbędny, który na co dzień stosuje zasadę „Żyj wygodniej!”, nie zapomina o niej również w trakcie wycieczek, pikników czy imprez w ogrodzie, gdzie idealnie sprawdza się poręczny „Zestaw piknik”.

Przepis na idealne śniadanie, obiad albo kolację na łonie natury jest prosty - wystarczy koc, kilka ulubionych przekąsek i naczynia jednorazowe. Te ostatnie Jan Niezbędny spakował i zebrał w zestaw, na który składa się aż sześć kompletów talerzyków, widelców i noży. Tak przygotowany zestaw można wszędzie zabrać ze sobą, wygodnie przewieźć i nie martwić się, że zapomnimy o którymś z potrzebnych elementów.


Plastikowe talerzyki, dzięki swoim właściwościom, sprawdzają się znacznie lepiej niż te papierowe. Pozostają neutralne smakowo i nie nasiąkają, a do tego mają niepowtarzalny, wygodny kształt. Do krojenia i podawania posiłków - mięsa, sałatek i deserów - sprawdzą się transparentne sztućce.
Zestaw Piknik jest poręczny i przydatny we wszystkich sytuacjach poza domem, ale także w naszym własnym ogródku - to idealnie rozwiązanie, kiedy po udanym garden party z przyjaciółmi zamiast zmywać naczynia, możemy je po prostu wyrzucić.

Zawartość zestawu:
- talerze plastikowe 6 szt.
- widelce plastikowe 6 szt.
- noże plastikowe 6 szt.


Cena ok. 6, 99 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

maciej@royalbrand.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »