Technologie » Komputery

Niezniszczalny G-Shock z technologią Bluetooth – nowość od Casio

Niezniszczalny G-Shock z technologią Bluetooth – nowość od Casio
Zobacz więcej zdjęć »
Absolutna nowość od Casio! Teraz kultowy G-Shock łączy w sobie niesłychaną wytrzymałość na wstrząsy i uderzenia z najnowszą technologią komunikacji bezprzewodowej Bluetooth™ v4.0. Najnowszy model połączy się z twoim telefonem, powiadomi o SMSach oraz zaalarmuje w razie zagubienia.

Nowy G-Shock polecany jest przez salony TIME TREND jako idealny prezent gwiazdkowy. Model działa z iPhonem 4s, iPhonem5 i Samsungiem Galaxy S4. Zegarek poza podstawowymi funkcjami dostępnymi w każdym G-Shocku, posiada również te związane z Bluetoothem:


  • powiadamianie o połączeniach przychodzących;
  • powiadamianie o mailach,  wiadomościach z Facebooka / Twittera, wiadomościach sms;
  • sterowanie MP3;
  • wywoływanie - po wciśnięciu przycisku na zegarku telefon dzwoni, abyś łatwo mógł go odnaleźć;
  • alarm w przypadku oddalenia się od telefonu (albo jego kradzieży).

Przydatne funkcje

Po dokonaniu synchronizacji z telefonem, zegarek automatycznie pobierze godzinę oraz datę odpowiednią do lokalizacji, w której się znajdujemy.

Dzięki wykorzystanej technologii low energy Bluetooth v4.0, kiedy dostaniemy wiadomość SMS bądź e-mail, zegarek powiadomi nas o tym za pomocą alarmu wibracyjnego, wyświetlając na tarczy odpowiednią ikonę.

Nie zgubisz więcej komórki!

Dzięki połączeniu w sieci bliskiego zasięgu, telefon poinformuje nas sygnałem dźwiękowym, kiedy zostawimy go w kawiarni, na spotkaniu czy w biurze. W bardzo prosty i szybki sposób, wykorzystując przycisk przywołania, odnajdziemy nasz telefon, który zacznie dzwonić określając tym samym swoje położenie.

Nie do zepsucia

G-Shock to najwytrzymalsze zegarki świata, już od 30 lat gromadzące rzesze fanów na całym świecie. Specjalny system Shock Resistant, wysokiej jakości tworzywo sztuczne, mineralne szkiełko i wodoodporność do 20 atmosfer (200 metrów) powodują, iż jest to produkt niemal niezniszczalny.

Casio G-Shock z technologią Bluetooth dostępny jest w sieci salonów z zegarkami TIME TREND w całej Polsce. Cena w zależności od modelu wynosi 990 zł lub 888 zł.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Time Trend
http://www.timetrend.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »