Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Nikolaj Coster-Waldau nowym ambasadorem L’Oréal Paris

L’Oréal Paris z ogromną przyjemnością ogłasza, że nowym globalnym ambasadorem marki Men Expert zostaje Nikolaj Coster-Waldau. 47-letni aktor znany jako jeden z najbardziej utalentowanych i najprzystojniejszych mężczyzn na świecie, popularność zdobył między innymi dzięki rolom zagranym w ponad 40 fil

Jeśli istnieje definicja prawdziwego mężczyzny, Nikolaj Coster-Waldau nim jest. Markę Men Expert zainspirowały nie tylko jego fenomenalne kreacje aktorskie, ale również osobiste zaangażowanie w kampanie charytatywne. Nikolaj Coster-Waldau zdecydował się na reprezentowanie właśnie tej marki, ponieważ sam utożsamia się z profilem mężczyzny Men Expert. Pragnie skutecznych produktów, które zapewniają niezawodną ochronę w każdych warunkach. Na pytanie, co dla niego oznacza bycie ambasadorem, odpowiada: To dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. W pełni zgadzam się z głównym przesłaniem marki: bycia najlepszym, jakim  możesz być, w każdym wieku. L’Oréal Paris Men Expert jest znana ze skutecznych produktów opracowanych specjalnie dla nas, mężczyzn. Ważne jest dla mnie to, że jako ambasador marki mam możliwość rekomendowania produktów, w których moc wierzę.

Potrzeba znalezienia produktu odpowiadającego na tryb życia mężczyzn w codziennych sytuacjach, skłoniła L’Oréal Paris Men Expert do zaprojektowania innowacyjnej gamy dezodorantów zapobiegających utracie poczucia komfortu wywołanego przez: wysoką temperaturę powietrza, wysiłek fizyczny, stres, gorące i pikantne potrawy. Zróżnicowanie gam antyperspirantów Men Expert pozwala na zaspokojenie wszystkich najważniejszych potrzeb mężczyzn, których oczekują od tej kategorii produktów do ciała. Każda z gam posiada innowacyjną, zaawansowana technologię, oferująca długotrwałą ochronę przed potem, nieprzyjemnym zapachem czy śladami na ubraniach. Wszystkie antyperspiranty dostępne są w dwóch najczęściej wybieranych przez mężczyzn formach aplikacji: zarówno spray, jak i kulka. 

Shirt Protect – technologia przeciwdziałająca śladom 

Invinvcible – ochrona przez 96H non stop

Cool Power – formuła o męskim, orzeźwiającym zapachu

Carbon Protect – pełna ochrona przez 48H

Thermic resist – ochrona w wysokich temperaturach do 45C      

 

Wszystkie produkty będą dostępne na polskim rynku od 1 lutego 2018 roku.
Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 112244 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )