Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy

NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy
Zobacz więcej zdjęć »
NIVEA wprowadza pierwszy na świecie krem do twarzy z przełomową formułą hydro-wosków - NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy, który zapewnia 100% odżywienia i 0% uczucia lepkości.

Innowacyjna formuła hydro-wosków

Naukowcy NIVEA, chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom nowoczesnych kobiet, oczekujących od kremu do twarzy odżywienia bez uczucia lepkości, przez ostatnie 5 lat pracowali nad rozwojem przełomowej formuły kremu, który zapewniałby idealną pielęgnację. Po kilkuletnich badaniach NIVEA stworzyła całkowicie nową metodę zapewnienia intensywnego odżywiania skóry, opracowując, zgłoszoną do opatentowania, innowacyjną formułę hydro-wosków. Formuła ta  jest oparta na unikalnym połączeniu wody z lekkimi, odżywczymi woskami. W kontakcie ze skórą, pod wpływem temperatury ciała, woski te błyskawicznie się rozpuszczają się, wchłaniając głęboko i nie zostawiając na skórze tłustej warstwy. „NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy to prawdziwy przełom w pielęgnacji skóry. Jego formuła  oparta na zjawisku hydrodyspersji woskowej sprawia, że kosmetyk ma konsystencję podobną do żelu.  To powoduje, że NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy głęboko odżywia skórę i jednocześnie błyskawicznie się wchłania” – wyjaśnia Martyna Kostrzyńska, PR Manager NIVEA.

 

NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy

- to pierwszy krem do twarzy z innowacyjną formułą hydro-wosków, opartą na unikalnym połączeniu wody i odżywczych wosków;

- zapewnia 100% odżywienia i 0% uczucia lepkości, błyskawicznie się wchłania;

- ma lekką konsystencję i zmysłowy kobiecy zapach;

- idealny dla każdego rodzaju cery, zarówno na dzień - jako doskonała baza pod makijaż, jak i na noc.

 

 Cena/pojemność NIVEA Care Lekki Krem Odżywczy: 8,99 zł/50 ml/ 13,49 zł/100 mlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaMSL

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »