Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Noszenie pulsometrów Mio pomaga walczyć z chorobą Parkinsona.

Noszenie pulsometrów Mio pomaga walczyć z chorobą Parkinsona.
Zobacz więcej zdjęć »
Mio – producent nowoczesnych pulsometrów takich jak Fuse i Alpha2 oraz firma Benefit stojąca za technologią pomiaru rytmu serca wprowadzaną do zegarków fitness takich jak Garmin i Adidas –pomaga pacjentom cierpiącym na chorobę Parkinsona.

Monitory pracy serca Mio mogą być użyte do śledzenia postępów pracy w wykonywaniu zalecanych ćwiczeń za pomocą dedykowanych aplikacji pdFit dla iPhona. Aplikacja ta pozwala lekarzom nieustannie śledzić szereg konkretnych symptomów choroby, bez potrzeby wizyty w gabinecie. Co ma duże znacznie dla osób w zaawansowanym wieku.

W 2014 roku firm Benefits przeprowadziła badania, w których dowiodła poprawę sprawności manualnej u 25% badanych pacjentów, natomiast u 38% badanych stwierdzono wzrost ogólnej kondycji. Pilotaż trwał 12 tygodni.

Dlatego nadrzędnym celem jest wykorzystywanie pulsometrów do wykonywania ćwiczeń w celu zmniejszenia objawów choroby, opóźnienia jej postępu oraz ogólnej poprawy jakości życia.

Więcej informacji:

http://trenujzmio.pl

Forcetop Sp. z o.o.

 

office@forcetop.company

+48 62 594 00 00
www.b2btrade.eu Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Forcetop
http://b2btrade.eu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »