Rozrywka i wypoczynek » Sport

NoVa Park partnerem akcji Rowerowa Stolica Polski

NoVa Park partnerem akcji Rowerowa Stolica Polski
Zobacz więcej zdjęć »
Czy Gorzów wyrasta na rowerową stolicę Polski? Przekonamy się o tym już niedługo, jeśli zdobędzie Puchar Rowerowej Stolicy Polski w ogólnopolskiej rywalizacji!

Pomóc w tym może każdy – wystarczy we wrześniu przejechać jak najwięcej jednośladem i zbierać kilometry dla Gorzowa. Partnerem akcji jest NoVa Park.

W niedzielę 1 września wystartowała rowerowa zabawa, w której udział może wziąć każdy i to właśnie od miłośników jednośladów zależy zwycięstwo Gorzowa! Aby wziąć udział w akcji Rowerowa Stolica Polski i wesprzeć nasze kochane miasto w rywalizacji wystarczy:

·         zainstalować aplikację Rowerowa Stolica Polski;

·         wybrać miasto Gorzów;

·         jeździć i zbierać kilometry dla Gorzowa!

Miasto z największą średnią liczbą wyjeżdżonych kilometrów na jednego mieszkańca zostanie Rowerową Stolicą Polski. Uczestnicy akcji mogą również liczyć na nagrody. Każdego tygodnia trwania akcji NoVa Park wspólnie ze Stowarzyszeniem „Rowerowy Gorzów” będzie rozdawać koszulki dla kobiety i mężczyzny, którzy wykręcą jak najwięcej kilometrów w ciągu 7 dni. Nagrodą główną dla uczestników biorących udział w akcji są dwa rowery ufundowane przez Smaczną Dietę. Zapraszamy do bieżącego śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/718748975232161/?event_time_id=718748978565494

„NoVa Park od dawna wspiera rowerowe aktywności mieszkańców Gorzowa i zachęca do aktywnego trybu życia. Tym razem postanowiliśmy przyłączyć się do rywalizacji o Puchar ‘Rowerowej Stolicy Polski’. Zachęcamy wszystkich mieszkańców Gorzowa do udziału w akcji - wystarczy zainstalować aplikację, wsiąść na rower i wykręcić we wrześniu jak najwięcej kilometrów dla naszego miasta” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Celem projektu „Rowerowa Stolica Polski” jest propagowanie aktywnego wypoczynku, promocja turystyki rowerowej i jazdy rowerem, jako alternatywnego środka transportu oraz wdrażanie idei „smart city”  w miastach.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »