Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park po raz kolejny wspiera akcję „Godzina dla Ziemi”

NoVa Park po raz kolejny wspiera akcję „Godzina dla Ziemi”
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 25 marca 2017 roku o godzinie 20.30 wybije kolejna „Godzina dla Ziemi” – tym razem #GodzinaDlaWisły.

Podobnie jak w ubiegłych latach, do akcji organizowanej przez WWF przyłączy się NoVa Park, które o wyznaczonej godzinie symbolicznie wygasi światło wyrażając tym samym poparcie dla ochrony Królowej Polskich Rzek – Wisły.

Już po raz dziesiąty w Polsce, a po raz siódmy w Gorzowie w sobotę 25 marca zgasną na godzinę światła! Celem ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi” jest zmotywowanie mieszkańców naszej planety do przyjęcia proekologicznej postawy oraz oszczędzania energii. Symboliczne zgaszenie światła ma uświadomić każdemu, że codziennie możemy wpływać na środowisko i otaczający nas świat.

Tegoroczna edycja akcji jest poświęcona Wiśle – najdłuższej rzece w Polsce, unikalnym miejscu występowania wielu rzadkich gatunków ptaków, ryb, zwierząt i roślin. W ramach poparcia akcji, w sobotę 25 marca od godziny 20:30 do godziny 21:30 NoVa Park wyłączy oświetlenie fasady oraz zredukuje oświetlenie wewnątrz obiektu do minimum.

„NoVa Park – jako centrum wyróżnione certyfikatem ekologicznym BREEAM In-Use – od lat angażuje się w inicjatywę ekologiczną WWF – ‘Godzina dla Ziemi’. Naszego zaangażowania nie mogło zabraknąć także w tym roku. Zachęcamy zarówno naszych najemców, jak również mieszkańców Gorzowa i okolic do wsparcia akcji poprzez symbolicznie zgaszenie świateł w sobotę punktualnie o godzinie 20.30” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

„Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna organizowana przez WWF (World Wide Fund for Nature, czyli „Światowy Fundusz na rzecz Przyrody”). Po raz pierwszy zorganizowana została w 2007 roku i od razu stała się fenomenem na skalę światową. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich - na naszej planecie.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »