Moda » Odzież

NoVa Park poszerza ofertę modową

NoVa Park poszerza ofertę modową
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 24 marca do grona najemców NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim dołączyły dwie marki modowe – salon LAVARD specjalizujący się w modzie męskiej oraz DANISH DESIGN z asortymentem dla kobiet.

Salon LAVARD to pierwszy sklep tej marki w Gorzowie Wielkopolskim. Za marką LAVARD stoi wielopokoleniowe doświadczenie krawieckie, które stało się podwaliną do stworzenia nowoczesnej marki oferującej swoim klientom wzornictwo na światowym poziomie. Oferta LAVARD to szerokie spektrum odzieży klasycznej i eleganckiej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Cały proces produkcyjny odbywa się w Starem Bystrem, urokliwej okolicy u podnóża Tatr. Marka tworzy swoje kolekcje w oparciu o doskonałej jakości włoskie tkaniny oraz światowe trendy w modzie i wysokim krawiectwie.

DANISH DESIGN powstał z myślą o kobietach, które pragną podkreślić swoją indywidualność ubierając się modnie w niepowtarzalne wzory tak, aby odróżnić się od osób kupujących w tzw. sieciówkach. Dzięki bezpośredniej współpracy z najlepszymi duńskimi fabrykami, DANISH DESIGN oferuje markową odzież wysokiej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach.

„Systematycznie poszerzamy ofertę modową NoVa Park. Tym razem mamy nowe propozycje zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Cieszymy się, że marki LAVARD i DANISH DESIGN zdecydowały się na otwarcie biznesu w NoVa Park” – mówi Bartosz Frąckowiak, Leasing Manager NoVa Park.

Salon LAVARD o powierzchni blisko 90m2 jest zlokalizowany na poziomie 0 pomiędzy salonami LANCERTO i MARLEN. DANISH DESIGN zajmuje powierzchnię blisko 42m2 i znajduje się na poziomie 0 pomiędzy MOHITO i TRIUMPH.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »