Rozrywka i wypoczynek » Sport

NoVa Park przyjazny miłośnikom dwóch kółek

NoVa Park przyjazny miłośnikom dwóch kółek
Zobacz więcej zdjęć »
Coraz więcej klientów dociera do centrów handlowych na rowerze. Taką tendencję obserwuje również NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Odpowiadając na potrzeby mieszkańców, Centrum wprowadza coraz to nowe udogodnienia dla rowerzystów oraz chętnie organizuje i angażuje się w akcje skierowane do miłośników dwóch kółek.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Udogodnienia, jakie oferuje NoVa Park to przede wszystkim stojaki rowerowe, które znajdują się przy obu wejściach do NoVa Park oraz na patio, dzięki którym Centrum zachęca Klientów do wybrania się na zakupy jednośladem. Do dyspozycji rowerzystów jest również samoobsługowa stacja naprawy rowerów, zlokalizowana przed wejściem do NoVa Park od strony Mostu Staromiejskiego. Na wyposażeniu stacji są wkrętak, zestaw kluczy imbusowych, klucz płaski, klucz nastawny, łyżka do opon, pompka i szczypce. Rowerzyści mogą tutaj wyregulować hamulce, dopompować koło czy przykręcić śrubkę. Przez cały rok miłośnicy dwóch kółek mają również możliwość skorzystania z serwisu rowerowego, który oferuje salon Intersport. Przegląd rowerowy w Intersport obejmuje sprawdzenie i regulację hamulców, sprawdzenie i regulację napędu, sprawdzenie, regulację i smarowanie przerzutek oraz sprawdzenie kół.

Udogodnienia dla rowerzystów to nie jedyna forma aktywności skierowana do miłośników dwóch kółek. NoVa Park stawia również na współpracę z lokalnymi organizacjami pozarządowymi. Jednym z takich podmiotów jest Rowerowy Gorzów, z którym NoVa Park współpracuje przy cyklicznie organizowanych masach rowerowych. Do tej pory Centrum zaangażowało się w Świąteczną Masę Rowerową oraz Piżamową Masę Rowerową. Przejażdżka ulicami Gorzowa w obu przypadkach miała swój finał pod NoVa Park, a uczestnicy zabawy w najbardziej oryginalnych przebraniach byli nagradzani upominkami od NoVa Park. Centrum chętnie włącza się również w miejskie inicjatywy rowerowe. W maju NoVa Park wsparło akcję Rowerowy Maj, której celem była popularyzacja roweru jako środka transportu do szkoły. Zasady akcji były bardzo proste. Każdy uczeń i nauczyciel, który w maju dotarł do szkoły w sposób aktywny – na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce – otrzymywał naklejki do rowerowego dzienniczka i na wspólny plakat klasowy. Najaktywniejsze klasy i placówki zdobywały atrakcyjne nagrody m.in. ufundowane przez NoVa Park. Kolejna rowerowa inicjatywa czeka na NoVa Park już we wrześniu. Centrum będzie partnerem akcji Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Do rywalizacji przystąpi Gorzów Wielkopolski, a zwycięzcą zostanie to miasto, które uzyska jak największą liczbę przejechanych rowerowych kilometrów zdobytych w podziale na liczbę mieszkańców danego miasta.

„Doceniamy fakt, że NoVa Park tak chętnie angażuje się w inicjatywy rowerowe, których jesteśmy organizatorem. Jesteśmy przekonani, że nawiązana współpraca to realne korzyści nie tylko dla NoVa Park oraz naszej organizacji, ale także dla mieszkańców-rowerzystów z Gorzowa i okolic” – mówi Paweł Najdora, założyciel Rowerowego Gorzowa.

Elementem polityki pro-rowerowej NoVa Park są również akcje marketingowe z rowerem w roli głównej. Ostatnio Centrum zorganizowało weekend dla miłośników jednośladów z konkursem, w którym do wygrania był rower miejski. Laureatem konkursu została osoba, która przejechała jak największy dystans w czasie 2 minut na rowerze stacjonarnym. Zwycięzca wykręcił 1,1 km ze średnią prędkością 32 km/h. Dodatkową atrakcją wydarzenia był profesjonalny serwis rowerowy, gdzie klienci mogli bezpłatnie dokonać przeglądu roweru i uzyskać kartę stanu technicznego swojego jednośladu. Specjaliści pomagali m.in. wyregulować przerzutki, sprawdzić oświetlenie, ustawić hamulce, nasmarować łańcuch czy dopompować koła.

„Aktywności skierowane do miłośników dwóch kółek stanowią ważną część naszej strategii marketingowej. Dostrzegamy, że wspieranie inicjatyw rowerowych oraz dostęp do udogodnień dla rowerzystów podobają się naszym Klientom. Będziemy w dalszym ciągu angażować się w te działania, odpowiadając przy tym na aktualne trendy i oczekiwania mieszkańców Gorzowa i okolic” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levi’s/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »