Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park rozdaje prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

NoVa Park rozdaje prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka
Zobacz więcej zdjęć »
Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, NoVa Park organizuje akcję z upominkami! W dniach 21-22 stycznia w godz. 14.00-19.00 zakupy na kwotę min. 150 złotych będą premiowane ekotorbą, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych modowych warsztatach kreatywnych!

Przed nami akcja „Torby pełne stylu”, która odbędzie się w dniach 21-22 stycznia, czyli dokładnie wtedy, gdy swoje święto będą obchodzić najukochańsi – wszystkie babcie i dziadkowie. W tych dniach na najmłodszych czekają kreatywne warsztaty z tworzenia personalizowanych toreb z naszywkami i dekoracjami, które później dzieci będą mogły podarować babci i dziadkowi jako prezent z okazji ich święta. Poza ozdabianiem toreb, animatorzy wspólnie z małymi artystami będą również malować bawełniane koszulki i jeansy oraz pokażą, jak projektować ubrania.

Warsztatom dla najmłodszych będzie towarzyszyć akcja prosprzedażowa, podczas której NoVa Park będzie wręczać upominki w podziękowaniu za zakupy. Mechanizm zabawy jest niezwykle prosty – wydaj min. 150 złotych (na maksymalnie 2 paragonach z 2 różnych sklepów) i zgłoś się do Punktu Obsługi Akcji po ekotorbę na zakupy! Liczba nagród jest ograniczona – każdego dnia będziemy mieć do rozdania 50 ekotoreb z logo NoVa Park oraz z ozdobami.

„Święto babci i dziadka łączymy z zakupowym szaleństwem! Co się nierozerwalnie wiąże z zakupami? Oczywiście torba! A taką w stylu EKO będzie można otrzymać w dniach 21-22 stycznia za zakupy za min. 150 złotych w NoVa Park! Ale to nie wszystko! Dobra zabawa czeka także na najmłodszych – przed nami bezpłatne warsztaty dekorowania ekotoreb, które następnie można sprezentować swoim ukochanym dziadkom!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w modowych warsztatach kreatywnych jest bezpłatny. Akcja odbędzie się na poziomie 0 (przy windzie panoramicznej) przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »