Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park rozdaje upominki na zakończenie wakacji

NoVa Park rozdaje upominki na zakończenie wakacji
Zobacz więcej zdjęć »
NoVa Park świętuje zakończenie wakacji kolejną edycją akcji „Doceniamy, nagradzamy”. W dniach 25-26 sierpnia w godzinach 12.00-18.00 zakupy za minimum 55 złotych będą nagradzane upominkami w postaci wazonów wypełnionych bukietami pięknych kwiatów.

Ostatni weekend sierpnia w NoVa Park to aż dwa dni zakupów usłanych kwiatami podczas akcji „Doceniamy, nagradzamy”. Każdy, kto w dniach 25-26 sierpnia zrobi zakupy w dwóch różnych sklepach na łączną kwotę minimum 55 złotych oraz okaże paragony w Punkcie Obsługi Promocji ma szansę otrzymać wazon z bukietem pięknych kwiatów. Codziennie w godzinach 12.00-18.00 lub do wyczerpania puli upominków florystki będą tworzyć wakacyjne kompozycje kwiatowe, które klienci NoVa Park będą mogli zabrać do domu. Liczba wazonów z kwiatami jest ograniczona. Każdego dnia trwania akcji do wydania jest 150 upominków. Jedna osoba może wziąć udział w akcji tylko jeden raz.

„NoVa Park regularnie nagradza swoich klientów upominkami w podziękowaniu za zakupy dokonywane w Centrum. Kolejna taka okazja czeka na mieszkańców Gorzowa i okolic już w najbliższy weekend. Tym razem, aby osłodzić wszystkim zakończenie wakacji, przygotowaliśmy aż 300 wazonów pełnych kwiatów” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin promocji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, KFC, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
BEZPŁATNE ZAJĘCIA PRÓBNE W ATMOSFERZE MULTISPORT W WARSZAWIE
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »