Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NoVa Park rozgrzewa w środku zimy

NoVa Park rozgrzewa w środku zimy
Zobacz więcej zdjęć »
Nic tak nie rozgrzewa w środku zimy jak kubek gorącej herbaty i… zakupowe szaleństwo w dobrych cenach!

W dniach 29-30 stycznia NoVa Park zaprasza wszystkich miłośników zakupów oraz celebracji życia przy filiżance herbaty do udziału w akcji, w której do wygrania są aromatyczne zestawy herbat i karty podarunkowe na dodatkowe zakupy w NoVa Park!

Od wieków znane są pozytywne właściwości herbaty, a rytuał jej picia w każdym zakątku świata wygląda inaczej. A jak jest w Gorzowie? Jak mieszkańcy miasta na Wartą celebrują picie herbaty i jaki mają do niej stosunek? Przekonamy się o tym już wkrótce!

W dniach 29-30 stycznia w godzinach 11.00-19.00 w NoVa Park odbędzie się akcja, podczas której weekendowe zakupy będą premiowane herbacianym upominkiem! Co zrobić, aby zgarnąć nagrodę? Wystarczy zrobić zakupy za minimum 150 złotych (na maksymalnie 2 paragonach z 2 różnych sklepów), a następnie zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji i odebrać prezent w postaci jednego z 200 zestawów herbat – białej, żółtej i zielonej! Spieszcie się, bo liczba upominków jest ograniczona, a do tego obowiązują limity dzienne i godzinowe.

Uzupełnieniem akcji będzie konkurs na Facebooku i Instagramie NoVa Park pod tytułem „Herbaciany rytuał”, który odbędzie się w dniach 29 stycznia – 1 lutego! Zadanie konkursowe jest bardzo proste – zrób zdjęcie pokazujące Twój rytuał picia herbaty w długie zimowe wieczory i zamieść je w komentarzach do postu konkursowego na Facebooku lub – w przypadku Instagrama – umieść je na swojej instagramowej tablicy. Pamiętaj o dodaniu hashtagu #novaparkgorzow. Nagradzamy 4 najciekawsze zgłoszenia, a w puli nagród karty podarunkowe o wartości 200 złotych na zakupy w supermarkecie SPAR w NoVa Park.

„Przy herbacie myśli się najlepiej. Przy herbacie najlepiej czyta się dobrą książkę. W towarzystwie herbaty każdy spacer jest o wiele przyjemniejszy. A skoro herbata ma taką cudowną moc, w najbliższy weekend w NoVa Park będzie można wygrać aromatyczne herbaty na zimowe wieczory w podziękowaniu do zakupy! A jeśli lubicie robić zdjęcia – aparaty i kubki z ulubioną herbatą w dłoń, bo szykujemy także fajny konkurs w naszych mediach społecznościowych” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji, zlokalizowanym na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Akcja odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »