Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NoVa Park rusza z akcją „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem”

NoVa Park rusza z akcją „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem”
Zobacz więcej zdjęć »
Od 6 do 12 grudnia 2021 roku w NoVa Park odbędzie się niecodzienna akcja promująca bezpieczne świąteczne zakupy. W trosce o zdrowie mieszkańców Gorzowa i okolic, NoVa Park – w zabawny i przewrotny sposób – będzie zachęcać Klientów do noszenia specjalnych reni-maseczek!

Włącz się do promocji bezpiecznych gwiazdkowych zakupów! Odwiedź NoVa Park w dniach 6-12 grudnia i załóż zabawną maseczkę z czerwonym noskiem jak u Rudolfa. Pokaż, że los innych nie jest Ci obojętny i dołącz do ekipy Reniferków ratujących Święta!

Uzupełnieniem akcji „Nie bądź łosiem. Zostań reniferem” będzie konkurs „Świąteczne Selfie”, który przeprowadzimy w dniach 7-12 grudnia 2021 roku na Facebooku NoVa Park. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy, że „strzelisz sobie selfie” na tle świątecznej ścianki w NoVa Park i opublikujesz to zdjęcie pod postem konkursowych! 5 najciekawszych zgłoszeń wygrywa worek pełen słodkich nagród!

„Startujemy z nową, świąteczną akcją «Nie bądź łosiem. Zostań reniferem!». Wspólnie z naszymi przemiłymi Reniferkami będziemy ‘zatrzymywać’ osoby bez maseczek i wręczać im super maseczkę z czerwonym nosem renifera! W ten zabawny sposób chcemy zachęcić wszystkich naszych klientów do wspólnego dbania o bezpieczeństwo na terenie NoVa Park! Ale to nie wszystko! Akcji będzie towarzyszyć konkurs na profilu NoVa Park na Facebooku z nagrodami w postaci reniferowych worków pełnych pysznych słodyczy! Zapraszamy do wspólnej zabawy!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Strefa SELFIE będzie zlokalizowana na poziomie 0, przy supermarkecie SPAR.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »