Społeczeństwo » Społeczeństwo

NoVa Park wspiera akcję „Godzina dla Ziemi”

NoVa Park wspiera akcję „Godzina dla Ziemi”
Zobacz więcej zdjęć »
Już po raz czternasty rusza akcja „Godzina dla Ziemi” organizowana przez WWF. Tym razem pod hasłem #godzinadlabałtyku. Tradycyjnie w inicjatywę włączy się NoVa Park.

W sobotę, 27 marca, o godz. 20:30 NoVa Park wygasi na godzinę całą iluminację fasady budynku. Ty też możesz włączyć się w akcję! „Ocalmy Bałtyk, nim zatęsknimy”.

Tegoroczna edycja akcji „Godzina dla Ziemi” jest w całości poświęcona Morzu Bałtyckiemu, którego sytuacja z roku na rok pogarsza się. #godzinadlabałtyku ma na celu ochronę jego ekosystemu oraz zwiększenie świadomości na temat jego zagrożeń takich jak brak zrównoważonego rybołówstwa, martwe strefy czy sieci widmo.

W nadchodzącą sobotę – 27 marca – o godzinie 20:30 NoVa Park ponownie włączy się w akcję WWF. Elewacja budynku zostanie zgaszona, a wewnątrz galerii ucichnie muzyka i zostanie symbolicznie przygaszone oświetlenie.

„Wielu Polaków, w tym również mieszkańców Gorzowa Wielkopolskiego nie zdaje sobie sprawy, że Bałtyk wraz z jego mieszkańcami umiera. Zbliżająca się akcja #godzinadlabałtyku ma na celu zachęcenie społeczeństwa do przyjęcia i kultywowania postaw proekologicznych oraz zwrócenia uwagi na fakt, jak bardzo ingerujemy w środowisko naturalne– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

„Godzina dla Ziemi” to coroczna akcja ekologiczna organizowana przez WWF (World Wide Fund for Nature, czyli „Światowy Fundusz na rzecz Przyrody”). Po raz pierwszy zorganizowana została w 2007 roku i od razu stała się fenomenem na skalę światową. Setki milionów ludzi na całym świecie wyłącza światła na jedną godzinę tej samej nocy, aby skupić się na tym, co łączy nas wszystkich - na naszej planecie.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »