Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park wspiera lokalne inicjatywy

Siedem projektów zmian z gmin sąsiadujących z NoVa Park walczy o dofinansowanie na realizację zadań przez NoVa Park. Do zdobycia jest łącznie 20.000 złotych, a zwycięskie projekty wybierają klienci NoVa Park, przekazując swoje głosy w akcji „NoVa City Game”.

Głosowanie na projekty potrwa do 30 września na www.nova.goffline.pl!

Głosowanie na projekty zmian to część akcji „NoVa City Game”, która łączy grę miejską i zakupy z pomaganiem. Robiąc zakupy w NoVa Park i zwiedzając Gorzów, zarejestrowani na stronie www.nova.goffline.pl klienci otrzymują GŁOSY, które następnie mogą przekazywać na konkretne projekty tworząc RANKING PROJEKTÓW.

W RANKINGU PROEJEKTÓW bierze udział siedem projektów zmian:

  • Stacja Kultura w Deszcznie – projekt obejmuje przebudowę i rozbudowę dawnego budynku stacji kolejowej w Deszcznie na potrzeby biblioteki gminnej;
  • Doposażenie powstającego w Gorzowie w Parku Górczyńskim placu zabaw;
  • Budowa boiska przy Zespole Szkół w Kłodawie;
  • Doposażenie bazy turystycznej Starego Portu w Międzychodzie, m.in. poprzez zakup pomostu pływającego, 15 sztuk rowerów oraz 5 kompletów stołów cateringowych;
  • Przebudowa chodnika w pasie drogi gminnej przy ul. Spadzistej w Myśliborzu;
  • Przebudowa skweru wraz z fontanną obok kościoła Matki Bożej Różańcowej w Strzelcach Krajeńskich;
  • Rewitalizacja skweru u zbiegu ulic Krasickiego i Gorzowskiej w Witnicy poprzez budowę nowej fontanny.

 

Trzy projekty z największą liczbą oddanych głosów otrzymają dofinansowanie od NoVa Park. Projekt, który zajmie pierwsze miejsce otrzyma wsparcie w wysokości 10.000 złotych. Inicjatywy, które uplasują się w rankingu na drugim i trzecim miejscu otrzymają po 5.000 złotych!

Klienci, którzy przekazują swoje głosy na projekty zmian, mają szansę na zdobycie nagród specjalnych tj. rocznego karnetu na siłownię do Pure Jatomi lub zwrot kosztów za zakupy do 350 złotych, a także nagrody głównej – 5 000 złotych na zakupy w NoVa Park.

„NoVa Park chętnie wspiera lokalne inicjatywy. Tym razem zdecydowaliśmy się wesprzeć finansowo projekty zmian w gminach sąsiadujących z naszym centrum. To właśnie Państwo zdecydują, które projekty otrzymają nasze dofinansowanie! Zapraszam do udziału w akcji ‘NoVa City Game’ i przekazywania swoich głosów w RANKINGU PROJEKTÓW” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Regulamin akcji „NoVa City Game” dostępny jest na stronie internetowej www.nova.goffline.pl.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »