Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

NoVa Park zachęca do noszenia maseczek

NoVa Park zachęca do noszenia maseczek
Zobacz więcej zdjęć »
Mimo że Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej nie odbędą się w tym roku, to piłkarski klimat i tak zawitał do NoVa Park.

W dniach 22-28 czerwca w godzinach 13.00-16.00 na terenie NoVa Park możesz spotkać sędziego piłkarskiego, który sprawdza, czy stosujesz się do obowiązujących na terenie centrum zasad bezpieczeństwa oraz wręcza żółtą kartkę za nieprzestrzeganie obowiązku zasłaniania ust i nosa. Pamiętaj, że w tym meczu wszyscy gramy do jednej bramki, dlatego warto nosić maseczkę.

Nietypowa akcja w NoVa Park z udziałem aktora Teatru im. Juliusza Osterwy w Gorzowie, który wciela się w rolę sędziego piłkarskiego! W dniach 22-28 czerwca wraz z Panią sędzią asystentem wręcza jednorazowe maseczki oraz żółte kartki za nienoszenie maseczek w NoVa Park. A także nagradza osoby, które dostosowują się do obowiązujących procedur. W podziękowaniu za zasłanianie ust i nosa, na klientów NoVa Park czeka słodka niespodzianka.

„Zależy nam, aby zakupy w NoVa Park były bezpieczne, dlatego aktywnie zachęcamy naszych klientów do zasłaniania ust i nosa. Jednym z pomysłów jest nietypowa akcja, która nawiązuje do nieodbywających się w tym roku Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej. Będziemy nagradzać przestrzegających procedury, ale także wręczać żółte kartki, bo cel jest jeden – chcemy wspólnie wygrać ten mecz w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo nas wszystkich” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Akcja potrwa do niedzieli, 28 czerwca, włącznie.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Super-Pharm, Sephora, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 200 doświadczonych specjalistów ds. nieruchomości.

 

www.primekapital.com  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »