Kultura, sztuka » Kultura

NoVa Park zaprasza do „Kina po zmroku”

NoVa Park zaprasza do „Kina po zmroku”
Zobacz więcej zdjęć »
Będzie komediowo, z porywami serca i lekkim dreszczykiem emocji – a to wszystko podczas „Kina po zmroku” na skwerze przy NoVa Park.

. Najbliższy seans już w piątek 31 lipca o godzinie 21.00! Organizatorem letnich pokazów filmowych jest Miejskie Centrum Kultury we współpracy z NoVa Park oraz Miejskim Ośrodkiem Sztuki i Kinem 60 krzeseł.

Lato w Gorzowie będzie bardzo filmowe. Już w piątek 31 lipca o godzinie 21.00 NoVa Park zaprasza na skwer przy centrum, gdzie zostanie wyświetlona norweska komedia kryminalna „Obywatel roku” w reżyserii Hansa Pettera Molanda.

„Kino po zmroku” to cykl plenerowych pokazów filmowych organizowanych w Gorzowie. W sierpniu przy NoVa Park wyświetlone zostaną kolejne filmy:

  • 7 sierpnia – Miłość od pierwszego ugryzienia (2014, reż. Thomas Cailley),
  • 14 sierpnia – Wesele w Sorrento (2012, reż. Susanne Bier),
  • 21 sierpnia – Wieczni chłopcy (2013, reż. Anthony Marciano).

Wstęp wolny na wszystkie pokazy! Na kinomaniaków czekają leżaki, w których będzie można się wygodnie rozłożyć i przeżyć moc filmowych atrakcji.

„Lato w Gorzowie z pewnością nie jest nudne! Przez najbliższe cztery piątki zapraszamy naszych klientów na ‘Kino po zmroku’ przed NoVa Park. Zabierzcie ze sobą rodziny i przyjaciół na wspólny wieczór z dobrym filmem– mówi Joanna Bagińska, dyrektor Centrum Handlowego NoVa Park.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »