Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park zaprasza na Mikołajki ze smakiem

NoVa Park zaprasza na Mikołajki ze smakiem
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 6-7 grudnia w godzinach 13.00-19.00 w NoVa Park zapanuje mikołajkowa atmosfera. Mikołajki ze smakiem w NoVa Park upłyną na wypiekaniu świątecznych pierniczków, tworzeniu ozdób świątecznych, grach i zabawach oraz świątecznej zbiórce karmy dla gorzowskiego schroniska Azorki.

Mikołajki w NoVa Park będą trwać aż dwa dni! W najbliższy czwartek i piątek w godzinach 13:00-19:00 najmłodsi klienci będą mogli wziąć udział w słodkich warsztatach, spotkać się ze Świętym Mikołajem, przygotować bożonarodzeniowe ozdoby, wziąć udział w grach i zabawach oraz konkursach z nagrodami, a także otrzymać słodki upominek.

W czwartek 6 grudnia w godzinach 12.00-17.00 wydarzeniu będzie towarzyszyć transmisja na żywo, którą poprowadzi Radio Gorzów w specjalnej strefie zlokalizowanej na terenie NoVa Park. W mobilnym studiu radiowym będzie można otrzymać drobne gadżety oraz układać Mikołaja z klocków LEGO.

Mikołajki w NoVa Park to także atrakcje dla Pań. W piątek 7 grudnia w godzinach 14.30-19.00 odbędą się profesjonalne pokazy stylizacji paznokci i wizażu przygotowane przez instruktorki z Akademii SEMILAC.

Nadchodząca Gwiazdka to czas, kiedy powinny radować się wszystkie stworzenia, także zwierzęta. Dlatego też podczas mikołajkowego wydarzenia, w miejscu eventu będzie wystawiony specjalny wózek, do którego będzie można wrzucać karmę dla psów, którą następnie NoVa Park przekaże Gorzowskiemu Schronisku Azorki. W pierwszej kolejności potrzebna jest karma sucha i mokra oraz przysmaki dla psów.

„Mikołajki w NoVa Park to okazja do pozytywnego nastrojenia się na cały grudzień i przygotowania się do nadchodzącej Gwiazdki. Przed dwa dni będziemy piec świąteczne łakocie oraz tworzyć ozdoby, które umilą każde wnętrze! Zapraszamy na Mikołajki ze smakiem, pełne atrakcji nie tylko dla najmłodszych, ale również wielbicielek dobrego wyglądu” – mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w mikołajkowej zabawie w NoVa Park jest bezpłatny.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak Pull&Bear, Intersport, KiK, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem NoVa Park jest konsorcjum firm MAS Real Estate oraz Prime Kapital. Zarządcą NoVa Park jest firma PK Property Management (Poland) Sp. z o.o.

www.nova-park.pl

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »