Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

NoVa Park zaprasza na piknik rodzinny

NoVa Park zaprasza na piknik rodzinny
Zobacz więcej zdjęć »
Jak pierwszy dzień wakacji, to dobra zabawa na start z NoVa Park! W sobotę 26 czerwca w godzinach 12.00-18.00 zapraszamy na piknik rodzinny z atrakcjami dla dużych i małych!

Na dzieci czekają m.in. dmuchaniec, zabawy ruchowe i plastyczne czy konkursy z nagrodami, a na rodziców – strefa chillout z leżakami!

Świętujemy koniec roku szkolnego w NoVa Park! W jaki sposób? Na pikniku na świeżym powietrzu, podczas którego wiele zabawy czeka na całą Twoją rodzinę! W programie:

ü  zabawy ruchowe i edukacyjne z animatorem dla dzieci

ü  konkursy z nagrodami

ü  dmuchana zjeżdżalnia

ü  brokatowe tatuaże

ü  ogromne bańki mydlane

ü  artystyczne malowanie kredą

ü  kącik dla maluchów

ü  strefa chillout z leżakami dla dorosłych

ü  darmowy popcorn dla wszystkich!

„Początek tegorocznych wakacji zapadnie Wam w pamięć na długo! W sobotę 26 czerwca NoVa Park zaprasza na wspólną zabawę ! Spędź z nami sobotnie popołudnie i przywitaj lato w dobrym humorze– mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się na terenie zielonym przed NoVa Park, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w regionie, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket SPAR oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Home&You, Duka, Homla, Super-Pharm, Sephora, Smyk, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizeer, 50 Style, W.KRUK, SunLoox czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »